drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Získejte omalovánky k vytisknutí zdarma

Získejte omalovánky k vytisknutí zdarma

Máte rádi omalovánky? Chcete udělat svým dětem, ale na krásné omalovánky ne a ne narazit? Objevte zajímavou možnost tisknutí omalovánek z pohodlí domova, zdarma.

Na omalovánkách jsme asi všichni vyrostli. Ani jsme si neuvědomovali, jak moc je tato naše zábava důležitá pro rozvoj naší jemné motoriky, kreativity i dobrého vkusu a schopnosti střízlivě poznávat realitu. Možná se vám občas po omalovánkách zasteskne, možná si chcete dokázat, že dnes už to opravdu půjde bez „přetahování“, ale kupovat si celé omalovánky? Existuje levné a pohodlné řešení, kterým jsou omalovánky k vytisknutí. Na specializovaném portálu, který je pečlivě moderovaný, čímž je zabráněno ve výskytu závadného materiálu, si můžete vy i vaše děti bez starostí prohlížet stovky stránek omalovánek, které si následně můžete vytisknout na své tiskárně.

Jedinečná a průběžně aktualizovaná sbírka čítá například oblíbené Disney omalovánky k vytisknutí, kterých tu najdete rovnou několik stovek. Nechybí nejpopulárnější motivy Lvího Krále, Sněhurky, Krásky a Zvířete nebo třeba medvěda Balů. Z dalších kategorií bych vyzdvihnul zejména akční obrázky Batmana, vtipného Bugse Bunnyho, pilného Bořka stavitele nebo legendárního Krtečka nebo moderní omalovánky podle oblíbených animáků Hledá se Nemo nebo Doba ledová.

Náš tip: Kdo si hraje nezlobí!

Pokud nechcete rovnou tisknout nebo si přejete jen ukrátit dlouhou chvíli, potěší vás jistě zajímavá možnost vymalovávat bez pastelek. Jak je to možné? Ve speciální sekci jsou umístěny omalovánky společně s jednoduchým kreslícím prostředím, ve kterém můžete dávat barvu obrázkům rovnou na internetu.

Design stránek je nezvykle čistý a vkusně barevný. Rozhodně se nemusíte bát, že vás čeká web přesycený reklamou, naopak. Vše je uzpůsobeno tomu, abyste se k těmto omalovánkám rádi vraceli i se svými dětmi. Případně si nemusíte dělat ani starosti, když tuto stránku navštíví i dítě samotné, což se dnes o mnoha dalších říct nedá.

Proč navštívit? - Omalovánky zdarma k vytisknutí! - Mnoho kategorií, neustálá aktualizace - Nulový obsah závadného materiálu - Příjemný design nezahlcený reklamou - Možnost zkrátit si dlouhou chvílí elektronickou omalovánkou - Vaše děti si vytisknuté omalovánky zamilují


Přidáno 05.11.2010
Přečteno 152 krát


Kam pro pojistku? Na pobočku nebo do obýváku

Kam

Módní
trendy

Módní<br trendy>

Tiskněte si fotky doma na inkoustové tiskárně

Tiskněte

Vrtulník zvládnete řídit i bez pilotního průkazu

Vrtulník

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz