drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Naučte se opravdu výborně lyžovat

Naučte se opravdu výborně lyžovat

Na lyžích stála většina z nás. Po nějakém čase se na nich i většina z nás udržela. Ale počet těch, kteří lyžování opravdu ovládají, je kupodivu dost nízký, i pokud budeme brát v potaz jen ty, kteří se pravidelně na sjezdovce objevují.

Pro opravdové zvládnutí tohoto krásného sportu na kvalitní rekreační úrovni, je potřeba občasná revize našich zlozvyků. Znáte to, že? To co je pro nás při jízdě pohodlné, není automaticky správné. Lyžaři si dokonce často své zlozvyky hýčkají vydávaje je za osobitý styl. Pomoci napravovat takové nešvary, nebo třeba jenom naučit základům lyžování se snaží lyžařské školy.

Jednou z nich je i Lyžařská škola Bubákov, která funguje v krásných krkonošských areálech Herlíkovice a Bubákov. Školu s mnohaletou tradicí plnou spokojených „studentů“ vede PaedDr. Ivana Kinclová. Lyžařská škola Bubákov se o své klienty příkladně stará- instruktoři k nim přistupují individuálně a například děti vám rádi do tajů lyžování zasvětí už od tří let věku.

Náš tip: Škola lyžování Bubákov

Do „disciplín“ vyučovaných v této škole patří klasické sjezdové lyžování, oblíbený carving, moderní snowboarding i okrajovější běžkaření, skialpinismus nebo skoky na lyžích i snowboardu.

Ať si přejete zvládnout cokoliv, ať do Bubákova přijedete s jakýmikoliv základními dovednostmi, budete odjíždět spokojen- a čím déle se budete učit (doporučujeme alespoň čtyři dny až týden), tím více schopností si osvojíte. Nejlepší na tom všem je, že vás nečeká nudný dril, ale dny příjemně strávené na sjezdovce, na které vás obslouží jezdící koberec a vlek.

TIP: Svému malému dítěti, které nemá s lyžováním ještě zkušenosti, nemusíte kupovat drahou lyžařskou výbavu. V Lyžařské škole Bubákov vám vše zapůjčí- malé lyže, lyžáky i ochrannou přilbu. Nemusíte se tak bát, že si vaše ratolest lyžování neoblíbí a nemalé náklady na výbavu přijdou na zmar.


Přidáno 05.11.2010
Přečteno 2862 krát


Gadgets - opravdu originální dárky

Gadgets

Kde si povinné ručení zřídíte rádi

Kde

Francouzská kuchyně. Sýry, fondue, mořské plody a víno

Francouzská

Virtuální demonstrace: Protest proti ČSSD z pohodlí domova

Virtuální

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz