drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Přírodní kosmetika
SALOOS

Přírodní kosmetika<br> SALOOS

Všichni známe výrobky této společnosti z nabídek obchodů s přírodní kosmetikou a můžeme být pyšní, že jde o českou společnost. Její tradice sahá do roku 1993 a v dnešní době jde o největšího tuzemského výrobce kvalitní přírodní kosmetiky.

Saloos nedává všanc svou výbornou pověst, takže jejich výrobky jsou z maximální možné míry vyrobeny z čistě přírodních látek. Nenajdete v nich umělé parfemace, barviva a konzervanty, takže je kosmetika SALOOS vhodná i pro alergii nebo osoby s velmi citlivou kůží. A díky masážním olejům můžete svému tělu dopřát kvalitní regeneraci a to každodenně, neboť výrobky této společnosti jsou v dané oblasti i obecně velmi dostupné. Kvalitní přírodní kosmetika tak není jen záležitostí bohatých.

Náš tip: Zdravé přírodní produkty pro celou rodinu

Unikátní výrobky bio Karité i veškerý další sortiment této značky můžete zakoupit přes internet, který nabízí i velkou listopadovou soutěž o dárky v hodnotě 1000Kč. Stačí odpovědět na tři netěžké otázky a mít trochu štěstí při slosování a kosmetika Saloos dle vašeho výběru může potěšit i vaši pleť, zdarma.

Spektrum výrobků společnosti Saloos je opravdu velmi pestré. Přírodní produkty nezatěžují náš organismus, který tak může snadněji regenerovat a být zdravější. Speciální kolekce jsou připraveny i pro ty nejcitlivější z nás- malé děti a těhotné ženy, které ocení nezávadnost zdaleka nejvíce.

Pokud se chystáme někoho touto kosmetikou obdarovat, ideálním se zdá být jedna z dárkových kazet, která je vždy „sladěna“ do jedné vůně.


Přidáno 10.11.2010
Přečteno 1270 krát


Nejkrásnější dovolená nemusí být v zahraničí

Nejkrásnější

Funkční doplňky do oken zpříjemní život

Funkční

Luxusní a ekologické byty pro každého

Luxusní

Ženy a internet. Navzájem si radí, čtou a diskutují

Ženy

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz