drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Lucznik, století kvality z Polska

Lucznik, století kvality z Polska

Moderní šicí stroje s tradicí, to je značka Lucznik, jejíž sortiment uspokojí domácí i poloprofesionální požadavky klientů.

Historie výroby šicích strojů a overlocků pod touto značkou sahá hluboko do minulého století, do roku 1927. Tradice strojírenské výroby společnosti ASPA, která dnes tyto šicí stroje vyrábí, je ještě mnohem delší a datuje se do poloviny devatenáctého století. To co tuto společnost vždy charakterizovalo, je dokonale vidět i na jejich šicích strojích- skvělá práce s kovem a neskutečný poměr kvality a ceny, o kterém si ostatním výrobcům může jenom zdát.

Šicí stroje Lucznik tak mají své tělo vyrobeno z kvalitního hliníku a šicí mechanismus je tvořen kovovými součástkami. Teprve na tento robustní základ jsou připevněny plastové prvky. Tato kombinace zajišťuje životnost šicích strojů a overlocků Lucznik, které dále prohlubují jejich ekonomickou výhodnost.

Náš tip: Šicí stroje Lucznik - tradice, kvalita, cena

Další výhodou je jednoduchá obsluha, kterou zvládne každý. Díky centrálnímu servisu v České republice (v Brně) je zajištěna jednoduchá oprava a poradenství. Nejrůznější certifikáty kvality jsou pak samozřejmostí.

Pro nás uživatele je také důležité, jak tyto šicí stroje zvládají naše zvyšující se nároky. Navzdory jednoduché obsluze jde o stroje sofistikované a naplněné moderními funkcemi. V sortimentu si vyberou i náročnější uživatelé a uživatelé preferující elektronické šicí stroje. Ke všem přístrojům společnosti je dodáváno bohaté příslušenství a další kusy je možné samozřejmě dokoupit, díky výhradnímu dovozci do ČR, společnosti OK business s.r.o.

Všechno potřebné včetně overlocky Lucznik a příslušenství můžeme zakoupit ve specializovaném eshopu Ráj šití.


Přidáno 10.11.2010
Přečteno 2549 krát


Jak na pohodové účetnictví a správu ekonomiky ve firmě?

Jak

Zvyšte svou bezpečnost s kamerovým systémem

Zvyšte

Zachyťte každý detail. S fotopastí.

Zachyťte

Komunikujte se svými zákazníky za všech okolností

Komunikujte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz