drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Lucznik, století kvality z Polska

Lucznik, století kvality z Polska

Moderní šicí stroje s tradicí, to je značka Lucznik, jejíž sortiment uspokojí domácí i poloprofesionální požadavky klientů.

Historie výroby šicích strojů a overlocků pod touto značkou sahá hluboko do minulého století, do roku 1927. Tradice strojírenské výroby společnosti ASPA, která dnes tyto šicí stroje vyrábí, je ještě mnohem delší a datuje se do poloviny devatenáctého století. To co tuto společnost vždy charakterizovalo, je dokonale vidět i na jejich šicích strojích- skvělá práce s kovem a neskutečný poměr kvality a ceny, o kterém si ostatním výrobcům může jenom zdát.

Šicí stroje Lucznik tak mají své tělo vyrobeno z kvalitního hliníku a šicí mechanismus je tvořen kovovými součástkami. Teprve na tento robustní základ jsou připevněny plastové prvky. Tato kombinace zajišťuje životnost šicích strojů a overlocků Lucznik, které dále prohlubují jejich ekonomickou výhodnost.

Náš tip: Šicí stroje Lucznik - tradice, kvalita, cena

Další výhodou je jednoduchá obsluha, kterou zvládne každý. Díky centrálnímu servisu v České republice (v Brně) je zajištěna jednoduchá oprava a poradenství. Nejrůznější certifikáty kvality jsou pak samozřejmostí.

Pro nás uživatele je také důležité, jak tyto šicí stroje zvládají naše zvyšující se nároky. Navzdory jednoduché obsluze jde o stroje sofistikované a naplněné moderními funkcemi. V sortimentu si vyberou i náročnější uživatelé a uživatelé preferující elektronické šicí stroje. Ke všem přístrojům společnosti je dodáváno bohaté příslušenství a další kusy je možné samozřejmě dokoupit, díky výhradnímu dovozci do ČR, společnosti OK business s.r.o.

Všechno potřebné včetně overlocky Lucznik a příslušenství můžeme zakoupit ve specializovaném eshopu Ráj šití.


Přidáno 10.11.2010
Přečteno 2764 krát


Denně aktualizované nabídky práce pro celou ČR

Denně

Nadváha už vás nemusí trápit, je tu bezbolestná liposukce

Nadváha

Slevové portály a ještě něco navíc

Slevové

Parádní blog o šití a šicích strojích

Parádní

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz