drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Udělejte vše pro své zdraví a majetek

Udělejte vše pro své zdraví a majetek

V dnešní době se může zdát, že co není zamčení, to někdo dříve nebo později ukradne. Řešení? Přece všechno zamknout a zabezpečit. Podobně je nutné se bránit i proti vnitřním nepřátelům- bakteriím a prachu.

Bezpečnost má pasivní a aktivní prvky. Pokud chceme ochránit svůj majetek, je bezesporu nutné využít oba dva typy. Obezřetnost je vždy nejdůležitější, ale kvalitní trezor či kamery lemující pozemek odradí nejednoho zloděje od provedení svých nekalých plánů.

Stejně velký, ne-li větší důraz bychom měli dát na nezávadnost prostředí, ve kterém se každodenně pohybujeme. Není přitom tak těžké zbavit vzduch v domácnosti prachu, pylů a velkého množství bakterií i roztočů. Jak na to? Specializovaný eshop OK produkt vám poskytne vše potřebné.

Náš tip: Kvalitní zabezpečení majetku

Není žádným tajemstvím, že bez stírání prachu a pravidelného vysávání koberců to nepůjde. V poslední době však můžeme ušetřit spoustu drahocenného času díky rozmáhajícím se robotickým vysavačům. Průkopníkem této technologie je společnost iRobot, která i dnes nabízí ty nejlepší robotické vysavače, které si oblíbily miliony zákazníků po celém světě.

Klíčovým prvkem v boji s alergeny je pak hlavně HEPA filtr, tedy technologie vyvinutá americkou armádou za účelem zachytávání radioaktivních částic. Jde o nepřekonanou technologii, která je naštěstí dostupná i v relativně levných přístrojích. V kombinaci s dezinfekčními lampami na bázi UV záření jde o výborné antibakteriální vysavače, které z vašich koberců dostanou 99% alergenů.

Vítanými pomocníky v boji s bakteriemi jsou i bezdotykové koše, které díky svému automatickému otevírání účinně zabraňují šíření těchto potvůrek po domě. Tyto koše jsou většinou vybaveny infračerveným senzorem, podobným jako automatická splachovadla nebo vodovodní baterie.


Přidáno 10.11.2010
Přečteno 2465 krát


Nejenom v létě je možné jet do Chorvatska

Nejenom

Chcete podnikat na internetu? Pronajměte si eshop!

Chcete

Spodní prádlo. Pohodlné, sexy, sportovní. Stačí si vybrat

Spodní

Pneumatiky pořídíte až o 10 % dráž

Pneumatiky

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz