drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Vestavěné skříně - ideální úložný prostor

Vestavěné skříně - ideální úložný prostor

Určitě to znáte- nezáleží na velikosti vaší domácnosti, ale místa je vždy málo. Obzvlášť palčivý bývá tento problém v nevelkých bytech. Řešením jsou vestavěné skříně, které svými vlastnostmi výrazně šetří místo.

Pokud se rozhodneme pro novou vestavěnou skříň, musíme mít na paměti hned několik věcí. Nejprve je třeba se rozhodnout, jak bude řešen vnitřek skříně. Ideální co do úspory místa i financí je opracování samotné zdi, protože jinak by se oblečení o zeď velmi špinilo. Tady se dá zvolit interiérová barva nebo tapety.

Druhým zásadním problémem je velikost samotné skříně. Čím větší, tím lepší? Ne tak úplně. Hlouba skříně by se měla pohybovat okolo 65 centimetrů. Jde nám přece o úložný prostor a 40 centimetrů nám ho moc neposkytne.

Náš tip: Kvalitní vestavěné skříně

Bez dveří to nepůjde, takže jistě oceníte možnost zvolit si z mnoha druhů povrchových úprav dveří vestavěná skříň. Pokud jsme zvolili šířku skříně nadstandardně velkou, musíme se připravit na vysokou míru opotřebovávání mechanismu dveří kvůli jejich nadměrné hmotnosti. Rámy dveří jsou nejčastěji vyráběny buď z ocele, nebo z hliníku, přičemž za luxusnější a kvalitnější je považován hliník, který vyniká nízkou hmotností i povrchovou stálostí.

Pokud je vestavěná skříň umístěna například v ložnici nebo dětském pokoji, určitě se vyplatí investovat do tichého mechanismu dveří. Pokud o vestavěné skříni uvažujete a máte pro ni v domácnosti ideální místo, rozhodně neváhejte. Získáte prostor, úložný i životní.


Přidáno 10.11.2010
Přečteno 77 krát


Botox, aneb za krásu, která může zabíjet, se platí

Botox,

Utečte před horkem či deštěm do zahradní chatky

Utečte

Netradiční internetový obchod

Netradiční

Šící stroje Janome – šití zábavou!

Šící

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz