drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Poznejte sílu webových aplikací

Poznejte sílu webových aplikací

Chcete se úspěšně prosadit v tvrdém konkurenčním prostředí dnešního internetu? Důležitá je prezentace vaší společnosti, kterou nelze podcenit. Odborníci na webdesign, internetový marketing a CMS jsou připraveni vám k tomuto úspěchu pomoci.

Co všechno vlastně můžete požadovat? Po kvalitní společnosti úplně všechno- od návrhu vaší internetové prezentace, přes její realizaci až po následný marketing, který vašim stránkám přinese dostatek čtenářů a potencionálních klientů.

Pod internetovou prezentací si většina lidí představí navrhnutí a naprogramování webové stránky. Jde o základ, který však k úspěchu stačí málokdy. Ale vaše společnost potřebuje víc- propracovanou image, jejíž součástí je i logo, které tvoří páteř firemní identity. Vyplatí se využít služeb profesionálních grafiků. Nutnost vizuální a stylové kompatibility loga a webové stránky je pak očividná.

Náš tip: Profesionální webové stránky

Pokud chcete na klienty zapůsobit, statický text není úplně ono. Lidé se rádi nechávají fascinovat, méně pak už vzdělávat. Působivá animace oživí vaši stránku, případně může být oblíbený Flash základem, na kterém bude fungovat celá vaše stránka. Jde o pokročilou formu prezentace, která má ale na zákazníky výjimečně dobrý vliv. Dobrý programátor a grafik pak dbá i na to, aby stránky nebyly příliš datově náročné, což zajistí plynulost prezentace i na pomalejších internetových připojeních.

Pro jednoduchou obsluhu obsahu profesionálních webů slouží aplikace, které však málokdy nabízejí právě to a jenom to, co společnost potřebuje a využívá. Aplikace přizpůsobená nebo vytvořená přesně podle vašich požadavků výrazně ušetří vaši práci a zároveň bude lépe fungovat.

Pro specifické požadavky frekventovaně aktualizovaných webových portálů slouží redakční systémy (CMS). Dodávají se nejčastěji na klíč a na uživatele kladou minimální požadavky.

Je vaším oborem podnikání prodej? Toužíte po přehledném, funkčním a snadno aktualizovatelném eshopu? Není problém si u kvalitních tvůrců webových prezentací navrhnout takový, který bude zároveň na nejvyšší technické úrovni a bude naplňovat i vaše specifické požadavky- v harmonii s prodávaným zbožím a logem vaší společnosti.

Dokonalá webová stránka, dokonalý eshop, dokonalé logo i dokonalá nabídka služeb ještě neznamená úspěch. Internetu vládne ostrý marketing. S trochou nadsázky se dá říct, že kdo je na první stránce vyhledávání Googlu (či v ČR oblíbeného Seznamu), ten je úspěšný. Vaše prezentace musí být vidět. K úspěchu v této oblasti slouží SEO - optimalizace pro vyhledávače, linkbuilding a podobně. Vždy je základem samotná internetová stránka, ale skutečný marketing zaručující úspěch obsahuje tvrdou práci na všech frontách po celou dobu existence vašeho záměru.


Přidáno 11.11.2010
Přečteno 944 krát


Bez internetové reklamy už to dnes nejde

Bez

World of Warcraft. Naprostý fenomén mezi hrami

World

Nevíte si rady? Mrkněte se do radírny.

Nevíte

Získejte omalovánky k vytisknutí zdarma

Získejte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz