drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Najděte ráj šití i v moderním světě

Najděte ráj šití i v moderním světě

Šití a další oblíbené „ženské“ práce naštěstí nezůstaly zapomenuty hluboko v minulém století. K uspokojení poptávky šikovných šiček a švadlenek vznikl i specializovaný eshop, který dokazuje, že i na tradičních věcech se dá dnes založit prosperující obchod.

S trochou nadsázky tak můžeme objevit skutečný Ráj šití, který poskytne vše, co si můžeme přát. V první řadě jde samozřejmě o šicí stroj, který se v moderní době stále vyvíjí. Není divu, vždyť za jeho výrobou stojí přední světové společnosti jako AEG, SINGER, Lucznik a další.

Poněkud náročnější uživatelé ocení jistě i další pomocníky v šití, kterými jsou overlocky Lucznik. Ty se používají k obnitkování a zastřižení lemů oděvů, což vám tradiční šicí stroj není schopen udělat. Pokud to s domácím šitím myslíte opravdu vážně, bez overlocku se jistě neobejdete.

Náš tip: Šicí stroje

Nemusíte být ani velký fanoušek do domácích prací, abyste ocenili užitečnost mandlů. Dalo by se dokonce říct, že tento pomocník v domácnosti je vhodný pro každého, kdo si pere a žehlí. Mandl je vlastně obří žehlička, která mechanicky vyžehlí vaše prádlo. Úspora času může být velmi výrazná, což ocení celá domácnost- obzvláště když jde o tak nudnou činnost, jako je žehlení. Domácí mandly jsou dnes schopny automaticky využívat při žehlení páru, a pokud se přenesete přes poněkud vyšší pořizovací cenu, tento neocenitelný pomocník se vám jistě odmění.

Pokud uvažujete o koupi šicího stroje a všeho podobného včetně mandlů, galanterie a overlocků, Ráj šití je tu právě pro vás.


Přidáno 11.11.2010
Přečteno 1007 krát


Nakupujte elektroniku snadno a rychle – na internetu

Nakupujte

Získejte omalovánky k vytisknutí zdarma

Získejte

Vrtulník zvládnete řídit i bez pilotního průkazu

Vrtulník

Jak udělat z obyčejného trička originální část oblečení

Jak

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz