drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Najděte ráj šití i v moderním světě

Najděte ráj šití i v moderním světě

Šití a další oblíbené „ženské“ práce naštěstí nezůstaly zapomenuty hluboko v minulém století. K uspokojení poptávky šikovných šiček a švadlenek vznikl i specializovaný eshop, který dokazuje, že i na tradičních věcech se dá dnes založit prosperující obchod.

S trochou nadsázky tak můžeme objevit skutečný Ráj šití, který poskytne vše, co si můžeme přát. V první řadě jde samozřejmě o šicí stroj, který se v moderní době stále vyvíjí. Není divu, vždyť za jeho výrobou stojí přední světové společnosti jako AEG, SINGER, Lucznik a další.

Poněkud náročnější uživatelé ocení jistě i další pomocníky v šití, kterými jsou overlocky Lucznik. Ty se používají k obnitkování a zastřižení lemů oděvů, což vám tradiční šicí stroj není schopen udělat. Pokud to s domácím šitím myslíte opravdu vážně, bez overlocku se jistě neobejdete.

Náš tip: Šicí stroje

Nemusíte být ani velký fanoušek do domácích prací, abyste ocenili užitečnost mandlů. Dalo by se dokonce říct, že tento pomocník v domácnosti je vhodný pro každého, kdo si pere a žehlí. Mandl je vlastně obří žehlička, která mechanicky vyžehlí vaše prádlo. Úspora času může být velmi výrazná, což ocení celá domácnost- obzvláště když jde o tak nudnou činnost, jako je žehlení. Domácí mandly jsou dnes schopny automaticky využívat při žehlení páru, a pokud se přenesete přes poněkud vyšší pořizovací cenu, tento neocenitelný pomocník se vám jistě odmění.

Pokud uvažujete o koupi šicího stroje a všeho podobného včetně mandlů, galanterie a overlocků, Ráj šití je tu právě pro vás.


Přidáno 11.11.2010
Přečteno 769 krát


Kreativní koutek na zahradě nebo jen místo odpočinku?

Kreativní

Zapomeňte na plasty, dřevo je příjemnější

Zapomeňte

Nepůjčujte si od banky, věřitele si sami vyberte

Nepůjčujte

Kdo hledá, ten najde… třeba nové bydlení

Kdo

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz