drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Nabídky všech Úřadů práce pěkně pohromadě

Nabídky všech Úřadů práce pěkně pohromadě

Jste registrování na Úřadu práce nebo jen sháníte nové zaměstnání? Portál pracemax.cz přináší nabídku zaměstnání publikovanou na všech Úřadech práce a přidává i něco navíc. Nepřehlédněte.

Říká se, že kdo práci chce, ten si ji najde. Alespoň u nás v České republice, kde se hranice nezaměstnanosti pohybuje pod 10%. Je pravda, že v době ekonomické nejistoty mnoho z nás muselo zaměstnání změnit, případně slevit ze svých požadavků. Doba jednoduše není z nejsnadnějších, ale že volná místa opravdu jsou, dokazují nástěnky na Úřadech práce po celé České republice i personální agentury, které pro své klienty neustále shánějí nové zaměstnance.

Náš tip: Práce pro každého!

Něco končí a něco začíná a tomu je nutné se přizpůsobit. Úřad práce, respektive stát, nám neposkytne životní úroveň, po které toužíme, takže je třeba práci hledat. Internet naštěstí zjednodušuje i shánění nového zaměstnání. Už nemusíte den co den sledovat nástěnku na svém Úřadu práce, stačí nahlédnout do denně aktualizovaného seznamu nabídek zaměstnání ze všech Úřadů práce a například i různých personálních agentur.

Právě to nabízí server www.pracemax.cz. Najdeme na něm abecedně seřazený seznam Úřadů práce, po jehož rozkliknutí se objeví nabídka pracovních míst chronologicky seřazená od nejnovější po nejstarší.

Příjemnou službou tohoto serveru je i možnost nechat si zasílat nové pracovní nabídky na svůj email. Nepropásnete tak žádnou novou nabídku, která by se třeba v budoucnu mohla stát vaším novým zaměstnáním. Vše tak máte po ruce a plně pod dohledem, v pohodlí domova. Mimochodem, server má zajímavého maskota, žabáka Maxe s očima na stopkách, které mohou snad symbolizovat to, že jemu ani vám žádná dobrá práce neuteče.


Přidáno 15.11.2010
Přečteno 1279 krát


Pojeďte si odpočinout do beskydského ráje

Pojeďte

Defenestrace 2010, aneb kroužkujte při volbách ty dole

Defenestrace

Jak prodat dům či byt? Přes realitku nebo inzerci?

Jak

Získejte omalovánky k vytisknutí zdarma

Získejte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz