drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Kurzy pro
zlepšení zraku

Kurzy pro <br>zlepšení zraku

Zabýváte se alternativními metodami zlepšení zraku? Nebo teprve v této oblasti začínáte a potřebujete kvalitní vedení, které vám pomůže dosáhnout dobrých výsledků? Institut pro lepší zrak nabízí právě pro vás podnětné a intenzivní kurzy.

Kurzy pořádané Institutem pro lepší zrak mají podobu buď intenzivního víkendového, nebo do několika týdnů rozprostřeného kurzu, jehož cílem je probrání a vyzkoušení si alternativních metod práce se zrakem a také výměna zkušeností účastníků, neboť jsou velmi vítáni i ti, kteří mají s podobnými metodami již své zkušenosti.

Počet účastníků jednotlivých kurzů je velmi omezen (10), tudíž je vytvořeno ideální prostředí pro intenzivní a podnětné osvojení jednotlivých procedur. Teoretický podklad kurzů je také velmi hutný- dozvíte se mnoho o samotném fungování zraku v komplexním pohledu jeho role a vazeb v celém našem těle.

Náš tip: Jak pečovat o zrak

Cílem kurzu samozřejmě nemůže být zlepšení vašeho zraku ihned. Naopak, alternativní metody pracují se zrakem v dlouhodobém měřítku a změny se mnohou projevit až za mnoho měsíců. Nedílnou součástí je aplikování nabytých vědomostí v každodenním procvičování, bez kterého žádných výsledků nedosáhnete. Ačkoliv jde o metody alternativní péče o zrak, nemusíte se bát neodbornosti, naopak. To že nejde o chirurgické a nákladné metody samozřejmě znamená jisté omezení výsledku, ale v určitých momentech může jít o metodu vhodnější a účinnější.

Trénink očí pomáhá předcházet i napravovat vady zraku jako je astigmatismus, dalekozrakost/krátkozrakost a další nepříjemnosti, od kterých si často pomáháme brýlemi nebo chirurgickými zákroky. Kurz vyniká individuálním přístupem ke každému účastníkovi a programem, který dopomůže každému ke kvalitnější péči o zrak.


Přidáno 16.11.2010
Přečteno 880 krát


Pořádek je pro blbce, inteligent ovládá chaos? Omyl.

Pořádek

Tři piva, celý den studená. To je termo soudek

Tři

Nabídky všech Úřadů práce pěkně pohromadě

Nabídky

Gepard je dokonalá hříčka přírody. Kočka se znaky psa

Gepard

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz