drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Kurzy pro
zlepšení zraku

Kurzy pro <br>zlepšení zraku

Zabýváte se alternativními metodami zlepšení zraku? Nebo teprve v této oblasti začínáte a potřebujete kvalitní vedení, které vám pomůže dosáhnout dobrých výsledků? Institut pro lepší zrak nabízí právě pro vás podnětné a intenzivní kurzy.

Kurzy pořádané Institutem pro lepší zrak mají podobu buď intenzivního víkendového, nebo do několika týdnů rozprostřeného kurzu, jehož cílem je probrání a vyzkoušení si alternativních metod práce se zrakem a také výměna zkušeností účastníků, neboť jsou velmi vítáni i ti, kteří mají s podobnými metodami již své zkušenosti.

Počet účastníků jednotlivých kurzů je velmi omezen (10), tudíž je vytvořeno ideální prostředí pro intenzivní a podnětné osvojení jednotlivých procedur. Teoretický podklad kurzů je také velmi hutný- dozvíte se mnoho o samotném fungování zraku v komplexním pohledu jeho role a vazeb v celém našem těle.

Náš tip: Jak pečovat o zrak

Cílem kurzu samozřejmě nemůže být zlepšení vašeho zraku ihned. Naopak, alternativní metody pracují se zrakem v dlouhodobém měřítku a změny se mnohou projevit až za mnoho měsíců. Nedílnou součástí je aplikování nabytých vědomostí v každodenním procvičování, bez kterého žádných výsledků nedosáhnete. Ačkoliv jde o metody alternativní péče o zrak, nemusíte se bát neodbornosti, naopak. To že nejde o chirurgické a nákladné metody samozřejmě znamená jisté omezení výsledku, ale v určitých momentech může jít o metodu vhodnější a účinnější.

Trénink očí pomáhá předcházet i napravovat vady zraku jako je astigmatismus, dalekozrakost/krátkozrakost a další nepříjemnosti, od kterých si často pomáháme brýlemi nebo chirurgickými zákroky. Kurz vyniká individuálním přístupem ke každému účastníkovi a programem, který dopomůže každému ke kvalitnější péči o zrak.


Přidáno 16.11.2010
Přečteno 1011 krát


Kvalitní nářadí nebo šunty za pár korun z hypermarketu?

Kvalitní

Šaty dělají člověka, obal lákavé zboží

Šaty

Malováno světlem

Malováno

Jak bude vypadat ruské metro za 23 let?

Jak

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz