drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Pravá
sportovní obuv

Pravá <br>sportovní obuv

Zazní-li slovo Adidas, každý z nás si hned představí spoustu věcí. Oblečení, boty, sport a hlavně tři pruhy, které jsou pro tuto slavnou značku tak typické. Na počátku stála obuv, pokroková sportovní obuv, která dobývala sportoviště.

Na počátku minulého století se v německém Herzogenaurachu narodil chlapec jménem Adolf Dassler. Pokud dodáme, že se mu zkráceně říkalo „Adi“, můžeme v tom chlapci spatřit budoucího úspěšného tvůrce bot a byznysmena. Od konce dvacátých let do poloviny let třicátých pak Dassler se svými botami dobývá hlavně světová sportoviště, ale v polovině padesátých let už představuje i své první kolekce oblečení. To už se dlouho jeho obuv prodává pod značkou Adidas. Není bez zajímavosti, že jeho bratr a bývalý partner ve vývoji bot šel nakonec vlastní cestou a založil další slavnou společnost Puma.

Náš tip: Nejlevnější boty Adidas

Adidas má dodnes výrazný sportovní akcent, ačkoliv v botách této značky s třípruhým logem už můžeme kamkoliv, i do společnosti. Významnou roli hraje Adidas i v ostatním oblečení- s jediným artiklem se dnes uspět nedá. Ať už boty či trička, Adidas je oblečení určené pro aktivní lidi, kteří vyžadují jak eleganci, tak kvalitu a výdrž v obtížnějších podmínách- při treking, sportu a podobně.

Velké jméno si značka vytvořila i díky fotbalu, ve kterém dnes hraje prim- každý větší turnaj je ozdoben jejich fotbalovým míčem, týmy si nechávají šít dresy s třemi pruhy a největší borci na světě do míče kopou právě kopačkami Adidas.

Značka se stala fenoménem, ve sportovní obuvi je světovým lídrem, ale její důležitost už zdaleka přesáhla sportovní sféru. Oblečení a boty Adidas jsou oblíbené napříč celou společností.


Přidáno 22.11.2010
Přečteno 2061 krát


Příjemné zážitky zůstanou na věky

Příjemné

Dopřejte pleti přírodní péči. Odvděčí se vám.

Dopřejte

Krásná auta a krásné dívky odjakživa patří k sobě

Krásná

Biosolárium. Opalování, zdraví a relaxace v jednom

Biosolárium.

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz