drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Nepodceňujte důležitost kancelářského nábytku

Nepodceňujte důležitost kancelářského nábytku

Pokud pro sebe nebo pro svou firmu zařizujete novou kancelář, nebo přestavujete starou, nepodceňujte její nábytkové vybavení. Řekne toho o vaší společnosti víc, než si myslíte.

V první řadě je nutné se smířit s faktem, že na vybavení kanceláře není vůbec dobré šetřit. Každá společnost, každá pozice ve vaší firmě má určité atributy, které k ní přísluší. Vybavení kanceláře se tomu musí bezpodmínečně přizpůsobit.

Než klient-nebo ještě podstatněji potencionální klient- vejde do vaší kanceláře, má jistá očekávání, která je nutné splnit. Zklamaný nebo zmatený zákazník se k vám dost možná už nikdy nevrátí. Pokud přijdete do banky a uvidíte oprýskaná okná a viklající se stoly, jistě si nepomyslíte, že jde o instituci, které jste ochotni svěřit veškeré své úspory. V bance, nebo ve kterékoliv jiné společnosti orientující se na finanční sféru, je dobré působit spolehlivě- robustně a elegantně, ale nikdy ne rozhazovačně.

Náš tip: Moderní kancelářský nábytek

Jiná odvětví vyžadují samozřejmě jiné vybavení. Dětský psycholog vsadí spíše na originální design plný barev, pohodlné sedačky a podobně. Pokud nepřizpůsobíte kancelársky nábytok své profesi, uspět bude mnohem náročnější.

Řekněte o sobě přesně to, co potřebujete. Zvýrazněte přednosti vaší firmy a zakryjte nedostatky, splňte představy klientů a třeba je něčím navíc příjemně překvapte. Posloužit vám k tomu mohou i různé anatomické vankúše, matrace, stoly a doplňky, jako například Newtonovy koule tolik známé z filmů, kde zdobí nejednu kancelář.


Přidáno 25.11.2010
Přečteno 1024 krát


Založte si společnost bez zbytečně vysokých vkladů

Založte

Pneumatiky pořídíte až o 10 % dráž

Pneumatiky

Kouzlo čaje v roce 2011

Kouzlo

Lucznik, století kvality z Polska

Lucznik,

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz