drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Založte si společnost bez zbytečně vysokých vkladů

Založte si společnost bez zbytečně vysokých vkladů

Chystáte se na založení vlastní společnosti? Děsí vás obrovské počáteční vklady nebo administrativní nároky se založením s.r.o. spojené? Díky ready-made společnostem a virtuálním kancelářím můžete v klidu začít podnikat ve velkém.

V posledních letech dochází k výrazným zjednodušením při založenie sro. Nejde ani tak o dobrou vůli státu, jako o obchodní snahu některých společností. Ty se specializují na zakládání ready made sro, které později prodávají, přičemž je cena velmi výhodná i pro kupce. Koupě takové společnosti není ani zdaleka tak nákladná, jako založení nové. Ready made společnost nemá žádné závazky ani dluhy, proto s ní lze ihned začít podnikat- lze změnit i jméno, což dobrý poskytovatel těchto s.r.o. sám na vaši žádost zařídí.

Náš tip: Založení společnosti levně!

Kromě koupě již založených společností můžeme najít i poskytovatele založení s.r.o. dle vašich přání. To trvá déle a společnost nemá již několikaletou „historii“, ale také to vyjde ještě levněji.

Vaší třetí možností je nechat si založit společnost v cizině, což se nazývá offshore. Většinou je taková s.r.o. situována do jednoho z daňových rájů. V dnešní době, kdy lze všechno kontrolovat a ovládat přes internet, není ani to velkým problémem. Věřte, že vaše náklady značně klesnou, když budete platit nulové nebo jen mizivé daně.

Další zajímavou službou pro online podnikatele jsou i virtuálna kancelária. Míra této „virtuality“ se případ od případu mění, ale princip zůstává stejný- vaše společnost bude mít registrované sídlo na některé z lukrativních adres, například v centru Prahy. Tam vám bude chodit i pošta, kterou si budete vybírat, nebo která vám bude přeposílána. Mezi lepší služby patří i možnost v příslušné budově pořádat konference, „pohostit“ kontrolu z finančního úřadu a podobně. Za zlomek ceny nutné k provozu skutečné kanceláře, která je v mnoha případech pouze nutným zlem.

Zakladanie spoločnosti a její provoz už tak nemusí být výraznou finanční a administrativní zátěží.


Přidáno 25.11.2010
Přečteno 2878 krát


Jaká auta patří mezi hity českých autobazarů?

Jaká

Kvalitní regálový systém – základ každého obchodu

Kvalitní

Půjčete si výhodně a přes internet

Půjčete

Jaká půjčka je ideální? Přece Ideální-půjčka.cz

Jaká

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz