drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Podnikejte na internetu pohodlně

Podnikejte na internetu pohodlně

Ať už má vaše práce cokoliv společného s internetem a počítači, potřebujete mimo jiné i dobré nástroje. Ty práci ulehčí, zpříjemní a také zrychlí. Obzvláště pro internetový marketing je výběr výpočetní techniky důležitý.

Nepostradatelnost výpočetní techniky dnes už asi nikoho nepřekvapí. Je to holý fakt. S výběrem správného počítače už je to ale horší. Mnoho lidí si s tím neví rady, ale stačí si dobře uvědomit své potřeby, jimž musíme svůj výběr přizpůsobit. Dobrým rádcem nám může být také stoupající počet společností, které se specializují na predaj notebookov. Ty se opravdu jeví jako ideální pracovní nástroje. Jejich cena rychle klesla na velmi přijatelné ceny, přičemž výkon dostačuje na jakoukoliv kancelářskou práci a není problém sehnat ani notebooky schopné zastat práci výkonné pracovní stanice. Výhoda práce „kdykoliv a kdekoliv“ je pak naprosto očividná a klíčová, obzvláště v dnešní době, kdy čas jsou peníze.

Náš tip: Kvalitní výpočetní technika

Mezi moderní nástroje, které jsou do jisté míry použitelné k práci, patří rozmáhající se tablety. Ty mají výhodu v dotykovém ovládání přes obrazovku, takže je můžeme použít pro práci s designem, kde je občas zásah citlivé ruky lepší než strojový kurzor myši.

Pokud na internetu přímo podnikáte, nebo pokud ho využíváte k propagaci (což se zdá dnes už takřka nutné) své společnosti nebo sebe, určitě jste narazili na potřebu vlastnit www stránky. Není problém dnes pořídit lacné domeny všech přípon, ať už .cz, .sk, .eu, .net, .com a další. Registrácia domén přitom může být otázkou několika málo minut. Výhodné je spojit nákup domény a webhosting- takové řešení bývá levnější, než pořizování domény u jedné společnosti a provozování stránek na serverech jiné společnosti.


Přidáno 25.11.2010
Přečteno 451 krát


Držte krok s módními trendy na internetu

Držte

Pohodlné grilování. To jsou plynové zahradní grily

Pohodlné

Investice do krbových kamen se vrátí už za rok

Investice

Kouzlo čaje v roce 2011

Kouzlo

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz