drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Módní
trendy

Módní<br> trendy

Podle módních trendů se obléká většina z nás. Někdo očividně, někdo téměř neznatelně. Ať jde o vědomé nebo nechtěné kopírování světové módy, podléháme mu všichni.

Nejvýrazněji podléhají módním trendům samozřejmě ženy. Ať už jde o jejich touhu zalíbit se mužům, nebo jejich sebevědomí, které je často spojené s útlým pasem, velkými ňadry a krásným oblečením, jejich důraz na estetickou krásu je oproti mužům několikanásobně vyšší. Co naplat, i muži ale musí k něčemu vypadat- už kvůli jejich krásným protějškům něžného pohlaví, kterým by otrhaný křupan dělal jen ostudu.

Náš tip: Moderní kvalitní obuv

Nejdůležitější je samozřejmě celková vizáž, ale ženy jsou zároveň mistryněmi ve využívání doplňků a zdánlivě nepodstatných detailů, jakými jsou pro muže vhodné topánky a podobně. Právě okolo obuvi se často z optiky mužů točí celý ženský svět. Snad každá žena a dívka má mnoho párů bot pro každou příležitost. Elegantní a pohodlné botasky do města, kozačky na zimu, lodičky pro společenské příležitosti a nahrazení případných chybějících centimetrů vzrůstu a další druhy obuvi, které ani muž neumí pojmenovat.

Nenahraditelnými doplňky, kterými se ráda krášlí každá žena, jsou šperky. Řetízky a náramky nosí téměř neustále a výjimkou není ani každý prst na ruce obsazený prstenem. V poslední době jsou stále modernější i prstene na prsty u nohou, stejně jako kotníkové náramky. Oblíbeným kovem se stále více stává chirurgická ocel-pro své vlastnosti i relativně dobrou cenu, ale začínají se prosazovat i další kovy jako titan a wolfram, které už jsou poměrně drahé, ale jejich zvláštní vzhled a prvotřídní fyzikální i optické kvality cenu bohatě ospravedlňují.


Přidáno 25.11.2010
Přečteno 1593 krát


Chybí vám peníze? Pomůže celá řada produktů.

Chybí

Wichterleho český zázrak jménem kontaktní čočky

Wichterleho

Dopřejte pleti přírodní péči. Odvděčí se vám.

Dopřejte

Staráme se o zuby, kůži i vlasy. Na oči zapomínáme

Staráme

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz