drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Módní
trendy

Módní<br> trendy

Podle módních trendů se obléká většina z nás. Někdo očividně, někdo téměř neznatelně. Ať jde o vědomé nebo nechtěné kopírování světové módy, podléháme mu všichni.

Nejvýrazněji podléhají módním trendům samozřejmě ženy. Ať už jde o jejich touhu zalíbit se mužům, nebo jejich sebevědomí, které je často spojené s útlým pasem, velkými ňadry a krásným oblečením, jejich důraz na estetickou krásu je oproti mužům několikanásobně vyšší. Co naplat, i muži ale musí k něčemu vypadat- už kvůli jejich krásným protějškům něžného pohlaví, kterým by otrhaný křupan dělal jen ostudu.

Náš tip: Moderní kvalitní obuv

Nejdůležitější je samozřejmě celková vizáž, ale ženy jsou zároveň mistryněmi ve využívání doplňků a zdánlivě nepodstatných detailů, jakými jsou pro muže vhodné topánky a podobně. Právě okolo obuvi se často z optiky mužů točí celý ženský svět. Snad každá žena a dívka má mnoho párů bot pro každou příležitost. Elegantní a pohodlné botasky do města, kozačky na zimu, lodičky pro společenské příležitosti a nahrazení případných chybějících centimetrů vzrůstu a další druhy obuvi, které ani muž neumí pojmenovat.

Nenahraditelnými doplňky, kterými se ráda krášlí každá žena, jsou šperky. Řetízky a náramky nosí téměř neustále a výjimkou není ani každý prst na ruce obsazený prstenem. V poslední době jsou stále modernější i prstene na prsty u nohou, stejně jako kotníkové náramky. Oblíbeným kovem se stále více stává chirurgická ocel-pro své vlastnosti i relativně dobrou cenu, ale začínají se prosazovat i další kovy jako titan a wolfram, které už jsou poměrně drahé, ale jejich zvláštní vzhled a prvotřídní fyzikální i optické kvality cenu bohatě ospravedlňují.


Přidáno 25.11.2010
Přečteno 1528 krát


Biosolárium. Opalování, zdraví a relaxace v jednom

Biosolárium.

Zastavte se na chvíli, je čas na relaxaci

Zastavte

S pokutou za rychlou jízdu se může dovolená prodražit

S

Originalita se cení, vlastní invence ještě víc

Originalita

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz