drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Spojte příjemné
s užitečným

Spojte příjemné <br>s užitečným

Cestování po celém světě a hlavně po Evropě se v poslední době stává velmi dostupným. Může za to hlavně pokles cen letenek, které jsou často levnější než jízdenky na vlak nebo jiné způsoby dopravy.

Pro cestování po světě a Evropě můžeme mít mnoho důvodů. Rekreace, práce nebo v poslední době stále oblíbenější nakupování. Ceny v zahraničí jsou totiž často o tolik výhodnější, že se vám vyplatí letět pro jedny dražší boty do Londýna. Letenky a cena bot nakonec vyjdou levněji, než nákup stejného zboží v České republice. Před Vánoci se nabízejí i hromadné nákupy, na kterých se dají ušetřit velmi výrazné finanční částky- a ještě se při jednom podíváte do krásných měst Evropy.

Náš tip: Levné letenky

Levné letenky poskytuje celá řada nízkonákladových společností. Nejčastěji jsou k zakoupení přes internet a cena zpáteční letenky do Londýna se pohybuje i v řádu stokorun-podle data odletu, příletu a podobně. Hezký výlet po Londýnu lze bez problému srazit do jednoho a půl dne. Jednu noc můžete přespat v některém z levných hostelů. Času na nákupy vám tak zbude dost a dost a nemusíte se bát, že byste minuli krásné památky, jakými je například Buckinghamský palác, Parlament s Big Benem nebo Londýnské oko.

Díky cenové dostupnosti takového výletu si ho můžete ještě více zpříjemnit, například relaxací v novém prostředí. Ideální forma mohou být masáže, aquaparky a podobně. Obzvláště oblíbená je pak masáž lávovými kameňmi, při nichž na vaše svaly i kosti působí blahodárná síla teplých lávových kamenů, která vaše tělo dokonale uvolní a naplní novou energií.


Přidáno 25.11.2010
Přečteno 2553 krát


Samsonite – symbol cestování

Samsonite

Poznejte ruský klenot jménem Moskva

Poznejte

Jak to bylo s hromadnými sms

Jak

Využijte letních slev na nákup mobilního domu

Využijte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz