drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Nejkrásnější dovolená nemusí být v zahraničí

Nejkrásnější dovolená nemusí být v zahraničí

To že je Česko opravdu krásná země si většina z nás ne úplně uvědomuje. Patříme k vyhledávaným destinacím zahraničních turistů, ale sami krásy našeho státu objevujeme teprve pozvolna.

Je zvláštní, že tak snadno opomíjíme krásy naší země. Snadná dostupnost a finanční nenákladnost tuzemské dovolené snadno vynahradí absenci exotiky a dobrodružství. Samozřejmě, dovolená v zahraničí má své nesporné výhody- v České republice nenarazíte na moře, tropy a kulturu jiných národů.

Mezi nejkrásnější místa České republiky patří bezesporu perla jižních Čech na řece Vltavě, Český Krumlov. Mezi dominanty města patří komplex hradu a zámku, kostel svatého Víta z patnáctého století nebo renesanční budova radnice. Nejrůznější formy ubytování Český Krumlov opravdu zdobí- můžete si vybrat z luxusních hotelů v samotném historickém centru budovy i z klidnějších lokalit mimo hlavní dění.

Náš tip: Levná dovolená v tuzemsku

Dost možná nejkrásnějším centrem města v České republice se může pochlubit perla Moravy, Olomouc. Pozoruhodné je hlavně Horní náměstí se sloupem Nejsvětější Trojice, který je zapsán v seznamu UNESCO. Starobylé centrum zkrášluje celá řada starých kašen a dotek přírody zajišťují parky, kterých je v Olomouci taktéž požehnaně. V ubytování Olomouc rozhodně nezaostává za standardem, který bychom od turisticky významného města očekávali. Lze zvolit jeden z hotelů tříhvězdičkového nebo čtyřhvězdičkového standardu nebo například levnější penzion dvouhvězdičkový.

Objevovat krásy naší domoviny je nejen levné- pokud zrovna nenarazíme na hotely cenově přizpůsobené možnostem zahraniční klientely- ale hlavně velmi příjemné. Budujeme si vztah k vlasti, která rozhodně své mouchy má, ale její krása je dost dobrá pro zbytek světa, tak proč by neměla být dost dobrá pro její obyvatele.


Přidáno 26.11.2010
Přečteno 2082 krát


Reklama a marketing – fascinující obor

Reklama

Biosolárium. Opalování, zdraví a relaxace v jednom

Biosolárium.

Přírodní kosmetika
SALOOS

Přírodní SALOOS>

Tipy na last minute Silvestra

Tipy

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz