drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Liposukce. Revoluce v hubnutí nebo mrzačení těla?

Liposukce. Revoluce v hubnutí nebo mrzačení těla?

„Dokonalá postava“ - magické spojení slov. Po naplnění tohoto snu touží mnoho žen, ale i mužů. Jak získat postavu, se kterou budete opravdu spokojení?

Můžete se snažit o různé diety, cvičení, ale co když tyto metody hubnutí selhávají, nebo se vám prostě do nich nechce? Napadlo vás, že i vy byste se mohli svěřit do rukou plastických chirurgů a nechali si provést liposukci?

Co je to liposukce?

Liposukce představuje zákrok, který vede k redukci hmotnosti a zároveň k formování postavy. Plastických chirurg vám odstraní během tohoto zákroku přebytečný tuk ve vašich problémových partiích.

K odsávání tuku dochází pomocí kanyl, které jsou zaváděné do těla krátkými řezy. Tyto řezy jsou tvořené v záhybech kůže, takže jsou téměř neviditelné. Zákrok trvá přibližně hodinu, někdy o něco déle. Celkově je více technik liposukce. O těch byste si měli promluvit s plastických chirurgem, u kterého chcete zákrok podstoupit.

A kolik si připravit peněz? Cena liposukce se pohybuje okolo 5 - 15 000 Kč. Přesná částka záleží na tom, v jakých partiích chcete tuk redukovat.

Rizika liposukce

A jsou nějaká rizika liposukce? Je třeba si uvědomit, že jde o chirurgický zákrok a každý takový zákrok se s riziky pojí, byť minimálními.

Důležité je před operací podstoupit vyšetření, které potvrdí váš dobrý zdravotní stav a schopnost se liposukci podrobit. Poté je třeba dodržovat všechna lékařská doporučení. Rizikem může být alergická reakce či špatné hojení.

Liposukce vám pomůže s nadbytečným tukem. Nepovažujte ji však za zázrak, který jednou provždy vyřešení vaše problémy s nadváhou. Není tomu tak. Tuk vám sice odsají, ale pokud máte sklony k nadváze a nadále nebudete vyvíjet tělesnou aktivitu a neomezovat se v jídle, vaše tukové polštářky se vám vrátí.


Přidáno 27.03.2010
Přečteno 1914 krát


Nedostatek slunečního světla způsobuje krátkozrakost

Nedostatek

Nepodceňujte důležitost kancelářského nábytku

Nepodceňujte

Digitální podpis může ušetřit spoustu času

Digitální

Teak. Strom, z nějž se vyrábí paluby lodí a zahradní nábytek

Teak.

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz