drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Liposukce. Revoluce v hubnutí nebo mrzačení těla?

Liposukce. Revoluce v hubnutí nebo mrzačení těla?

„Dokonalá postava“ - magické spojení slov. Po naplnění tohoto snu touží mnoho žen, ale i mužů. Jak získat postavu, se kterou budete opravdu spokojení?

Můžete se snažit o různé diety, cvičení, ale co když tyto metody hubnutí selhávají, nebo se vám prostě do nich nechce? Napadlo vás, že i vy byste se mohli svěřit do rukou plastických chirurgů a nechali si provést liposukci?

Co je to liposukce?

Liposukce představuje zákrok, který vede k redukci hmotnosti a zároveň k formování postavy. Plastických chirurg vám odstraní během tohoto zákroku přebytečný tuk ve vašich problémových partiích.

K odsávání tuku dochází pomocí kanyl, které jsou zaváděné do těla krátkými řezy. Tyto řezy jsou tvořené v záhybech kůže, takže jsou téměř neviditelné. Zákrok trvá přibližně hodinu, někdy o něco déle. Celkově je více technik liposukce. O těch byste si měli promluvit s plastických chirurgem, u kterého chcete zákrok podstoupit.

A kolik si připravit peněz? Cena liposukce se pohybuje okolo 5 - 15 000 Kč. Přesná částka záleží na tom, v jakých partiích chcete tuk redukovat.

Rizika liposukce

A jsou nějaká rizika liposukce? Je třeba si uvědomit, že jde o chirurgický zákrok a každý takový zákrok se s riziky pojí, byť minimálními.

Důležité je před operací podstoupit vyšetření, které potvrdí váš dobrý zdravotní stav a schopnost se liposukci podrobit. Poté je třeba dodržovat všechna lékařská doporučení. Rizikem může být alergická reakce či špatné hojení.

Liposukce vám pomůže s nadbytečným tukem. Nepovažujte ji však za zázrak, který jednou provždy vyřešení vaše problémy s nadváhou. Není tomu tak. Tuk vám sice odsají, ale pokud máte sklony k nadváze a nadále nebudete vyvíjet tělesnou aktivitu a neomezovat se v jídle, vaše tukové polštářky se vám vrátí.


Přidáno 27.03.2010
Přečteno 2166 krát


Nenápadná řešení problémů se zrakem

Nenápadná

Politici bojují o přízeň lidí na facebooku

Politici

ICQ přestěhované do Ruska je stále českou jedničkou

ICQ

Michael Schumacher, Legenda ověnčená rekordy

Michael

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz