drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Parádní blog o šití a šicích strojích

Parádní blog o šití a šicích strojích

Pokud se zajímáte o domácí šití, tedy velmi tradiční lidskou činnost spojovanou hlavně s dobami minulými, jistě vás potěší, že i moderní informační kanál, jakým je internet, poskytuje dostatek kvalitních a zasvěcených informací o tomto fenoménu.

Blog šicí-stroj.cz nabízí opravdu spoustu informací. Najdeme na něm například recenze nových šicích strojů- například z oblíbených značek Lucznik, Brother, Janome, Singer, Zetina, Bernina a dalších.

Můžeme se tam dočíst i mnoho o historii a vývoji šicích strojů a overlocků. Dočteme si tu spoustu zajímavých informací a rad, které souvisejí s vyšíváním, šitím a šicími stroji. Pokud si chceme pořídit nový šicí stroj, můžeme využít informací z článku, který se nám snaží s jeho výběrem pomoci.

Náš tip: Vše o šicích strojích

Pro začátečníky je pak určena tradiční sekce FAQ, tedy často kladené dotazy, kde se dozvíme, co je to šicí patka, krytý steh a podobně. Pro vstup do světa šicích strojů je tento blog ideální- pokud tedy nemáme po ruce někoho zkušenější, kdo nám potřebné informace může předat osobně.

Svět šicích strojů rozhodně nerezaví, naopak. Jde stále o populární koníček, který může šikovným ženám a dívkám ušetřit spoustu peněz za přešívání oblečení nebo šití oblečení úplně nového. S dobrým šicím strojem a trochou praxe totiž i v domácích podmínkách můžete vykouzlit to, co se v obchodech prodává jako značková móda.

Pokud se teprve na nákup svého prvního šicího stroje chystáte, nebo pokud si jen chcete rozšířit obzory o moderní trendy, rozhodně tento blog stojí za návštěvu- je pravidelně aktualizován o užitečné informace, které se vám budou hodit. Nový šicí stroj poté můžete pořídit pomocí e-shopu Ráj šití.cz.


Přidáno 26.11.2010
Přečteno 3297 krát


Buďte všude včas, organizujte si čas!

Buďte

Ušetřete se stresu ve frontě při nákupu dámských plavek

Ušetřete

Víte, co je operativní leasing?

Víte,

Nákup bez stresu, to je Mapaobchodu.cz

Nákup

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz