drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Parádní blog o šití a šicích strojích

Parádní blog o šití a šicích strojích

Pokud se zajímáte o domácí šití, tedy velmi tradiční lidskou činnost spojovanou hlavně s dobami minulými, jistě vás potěší, že i moderní informační kanál, jakým je internet, poskytuje dostatek kvalitních a zasvěcených informací o tomto fenoménu.

Blog šicí-stroj.cz nabízí opravdu spoustu informací. Najdeme na něm například recenze nových šicích strojů- například z oblíbených značek Lucznik, Brother, Janome, Singer, Zetina, Bernina a dalších.

Můžeme se tam dočíst i mnoho o historii a vývoji šicích strojů a overlocků. Dočteme si tu spoustu zajímavých informací a rad, které souvisejí s vyšíváním, šitím a šicími stroji. Pokud si chceme pořídit nový šicí stroj, můžeme využít informací z článku, který se nám snaží s jeho výběrem pomoci.

Náš tip: Vše o šicích strojích

Pro začátečníky je pak určena tradiční sekce FAQ, tedy často kladené dotazy, kde se dozvíme, co je to šicí patka, krytý steh a podobně. Pro vstup do světa šicích strojů je tento blog ideální- pokud tedy nemáme po ruce někoho zkušenější, kdo nám potřebné informace může předat osobně.

Svět šicích strojů rozhodně nerezaví, naopak. Jde stále o populární koníček, který může šikovným ženám a dívkám ušetřit spoustu peněz za přešívání oblečení nebo šití oblečení úplně nového. S dobrým šicím strojem a trochou praxe totiž i v domácích podmínkách můžete vykouzlit to, co se v obchodech prodává jako značková móda.

Pokud se teprve na nákup svého prvního šicího stroje chystáte, nebo pokud si jen chcete rozšířit obzory o moderní trendy, rozhodně tento blog stojí za návštěvu- je pravidelně aktualizován o užitečné informace, které se vám budou hodit. Nový šicí stroj poté můžete pořídit pomocí e-shopu Ráj šití.cz.


Přidáno 26.11.2010
Přečteno 3145 krát


Najít originální dárek k narozeninám není snadné

Najít

Kvalitní softshellové budny už nejsou luxus, ale nezbytnost

Kvalitní

Vyberte si to pravé povolání ještě dnes

Vyberte

Pořádek je pro blbce, inteligent ovládá chaos? Omyl.

Pořádek

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz