drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Umělec bez kvalitního nástroje jako by nebyl

Umělec bez kvalitního nástroje jako by nebyl

Pro začátečníky i profesionály ve hře na hudební nástroje je důležitá jejich kvalita, která výrazně ovlivňuje hudebníkův zvukový výstup. I začátečník se bez slušného nástroje neobejde, protože mizerný zvuk může značně demotivovat v dalším snažení.

Kvalitní nástroj může být pro hudebníka dobrým přítelem nebo i celým živobytím. V dnešní době sice není vůbec snadné se hrou na nástroj uživit, ale stále to naštěstí je. Nabízí se celá řada možností, převážně různé kombinace profesionálního hraní v orchestru a třeba výuky v ZUŠ nebo na konzervatoři. Ale ať už jste profesionál nebo amatér, určitě si přejete vyluzovat zvuky krásné, nikoliv skřípavé a odstrašující.

Náš tip: Kvalitní kytary

Dnes už není problém pořídit hudební nástroje na internetu. Jak to tak už bývá, cena bývá přívětivější a výběr větší. Samozřejmě, hudební nástroj není notebook, takže je dobré vždy vědět, co kupujete. Pokud je vaším cílem elektrická kytara, rozhodně je dobré si ji nejdříve „ošahat“.

Bezesporu právě kytary patří mezi nejoblíbenější nástroje, které si mnoho lidí koupí i pro pouhé domácí potěšení a hraní po oslavách a párty. Kytarový projev totiž může být velmi kompletní- kytara si jako jeden z mála nástrojů vystačí i opravdu sama, nejlépe doplněna zpěvem. To platí jak pro kytary elektrické, tak akustické i elektroakustické, takže se může vyřádit opravdu každý.

Kvalitní hudební nástroj je i závazkem, který motivuje. Mnoho hráčů si rozmyslí necvičit, když jim v koutě stojí nevyužitý nástroj za mnoho tisíc. Ale hlavně jde o nepostradatelné náčiní při tvorbě toho, co všichni tolik milujeme - hudby.


Přidáno 26.11.2010
Přečteno 3132 krát


Český hudební projekt z USA

Český

Vestavěné skříně - ideální úložný prostor

Vestavěné

Nejkrásnější dovolená nemusí být v zahraničí

Nejkrásnější

Termoprádlo pro
každého

Termoprádlokaždého>

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz