drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Odměna za péči o zákazníky se počítá v každém odvětví

Odměna za péči o zákazníky se počítá v každém odvětví

Již tradiční soutěž ShopRoku oceňuje na základě hodnocení nakupujících zákazníků o kvalitě a péči o zákazníky v několika kategoriích. Jednou z nich je i kategorie Specializovaná elektronika, ve které se podařilo eshopu raj-siti.cz vylepšit třetí místo z loňska.

Celkově se soutěží ve čtrnácti kategoriích a eshopy mohou hodnotit pouze zákazníci, kteří si v daném období zakoupili u příslušného obchodu zboží. Přes anonymní formulář pak mohou obchod ohodnotit. Jde tedy o velmi nezávislý způsob hodnocení, který vysoce zohledňuje komfort, který je zákazníkům nabízen, a kvalitu prodávaného zboží.

Vítězové a oceněné obchody pak mohou rok využívat loga soutěže a členství v programu GaranceNakupu.cz, ve kterém Heureka.cz zastřešuje opravdu kvalitní internetové prodejce zboží.

Náš tip: Ráj Šití

Eshop Ráj šití.cz, dosáhl letos krásného druhého místa v kategorii Specializované elektro a při pohledu na jejich stránky asi hned poznáme, proč je vysoce hodnocen. Vše je přehledně rozčleněno do kategorií a žádné tápáni rozhodně nehrozí. Neztratí se ani amatér, který si vybere vhodný šicí stroj nebo overlock i s minimem předběžných informací. Popisy jednotlivých strojů jsou velmi obsáhlé a pochopitelné a rozsah prodávaného příslušenství je vlastně kompletní. Stránka zkrátka poskytuje opravdový ráj, opravdový ráj pro milovníky šití a vyšívání.

Samotný nákup také není žádný problém. Potěší vás například široké možnosti doručení zboží a platby. Tradiční dobírku České pošty doplňuje i poněkud rychlejší PPL. Pokud nechcete platit poštovné, můžete si zboží vyzvednout i na provozovně. Platit lze dobírkou, bankovním převodem nebo lze využít i splátkové služby společnosti Cetelem.


Přidáno 26.11.2010
Přečteno 2775 krát


První dojem dělají často webové stránky

První

Založte si společnost bez zbytečně vysokých vkladů

Založte

Chcete podnikat na internetu? Pronajměte si eshop!

Chcete

Ještě jste nepropadli slevománii?

Ještě

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz