drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Odměna za péči o zákazníky se počítá v každém odvětví

Odměna za péči o zákazníky se počítá v každém odvětví

Již tradiční soutěž ShopRoku oceňuje na základě hodnocení nakupujících zákazníků o kvalitě a péči o zákazníky v několika kategoriích. Jednou z nich je i kategorie Specializovaná elektronika, ve které se podařilo eshopu raj-siti.cz vylepšit třetí místo z loňska.

Celkově se soutěží ve čtrnácti kategoriích a eshopy mohou hodnotit pouze zákazníci, kteří si v daném období zakoupili u příslušného obchodu zboží. Přes anonymní formulář pak mohou obchod ohodnotit. Jde tedy o velmi nezávislý způsob hodnocení, který vysoce zohledňuje komfort, který je zákazníkům nabízen, a kvalitu prodávaného zboží.

Vítězové a oceněné obchody pak mohou rok využívat loga soutěže a členství v programu GaranceNakupu.cz, ve kterém Heureka.cz zastřešuje opravdu kvalitní internetové prodejce zboží.

Náš tip: Ráj Šití

Eshop Ráj šití.cz, dosáhl letos krásného druhého místa v kategorii Specializované elektro a při pohledu na jejich stránky asi hned poznáme, proč je vysoce hodnocen. Vše je přehledně rozčleněno do kategorií a žádné tápáni rozhodně nehrozí. Neztratí se ani amatér, který si vybere vhodný šicí stroj nebo overlock i s minimem předběžných informací. Popisy jednotlivých strojů jsou velmi obsáhlé a pochopitelné a rozsah prodávaného příslušenství je vlastně kompletní. Stránka zkrátka poskytuje opravdový ráj, opravdový ráj pro milovníky šití a vyšívání.

Samotný nákup také není žádný problém. Potěší vás například široké možnosti doručení zboží a platby. Tradiční dobírku České pošty doplňuje i poněkud rychlejší PPL. Pokud nechcete platit poštovné, můžete si zboží vyzvednout i na provozovně. Platit lze dobírkou, bankovním převodem nebo lze využít i splátkové služby společnosti Cetelem.


Přidáno 26.11.2010
Přečteno 2937 krát


Sešívačky, bloky i plastové krabice pod jednou střechou

Sešívačky,

Nabídky všech Úřadů práce pěkně pohromadě

Nabídky

Pneumatiky pořídíte až o 10 % dráž

Pneumatiky

Kdo šetří, má za tři

Kdo

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz