drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Kouzlo čaje v roce 2011

Kouzlo čaje v roce 2011

Ať jsou Vaše předsevzetí pro letošní rok jakákoli, se šálkem lahodného čaje se Vám jich podaří dosáhnout jistě snadněji a s větší pohodou. Máme pro Vás tipy na lahodné čaje a kávu, které zpříjemní a možná také urychlí Vaše snažení.

Předsevzetí č. 1: Zhubnu

Při hubnutí a redukčních dietách se stanou Vašimi věrnými pomocníky zelené čaje. Zelený čaj má lahodnou jemnou chuť, příjemně osvěží a známý je svými antioxidačními účinky. Velmi dobrý je zelený čaj chlazený. Opravdovým spalovačem tuků však není zelený čaj. Králem na poli hubnutí a za zázračný je považován čaj Pu-erh. Znáte ho? Chutí připomíná silný černý čaj se zemitou příchutí. Pravidelné pití čaje Pu-erh reguluje hladinu cholesterolu a triglyceridů v krvi. Chete-li se zbavit nadbytečných kilogramů, vyzkoušejte Pu-erh.

Poznejte svět lahodného zeleného čaje ještě dnes! I když Vás předsevzetí hubnout opustí, jeho výborná chuť Vás bude lákat pořád.

Náš tip: Oxalis

Předsevzetí č. 2: Budu relaxovat

Dokázat se zastavit a relaxovat je dar králů. Vychutnejte si každý den, jako by byl poslední a dopřejte si klidné posezení s šálkem čaje. Vychutnat si můžete lahodné černé čaje, které již neodmyslitelně patří k evropské tradici. Černé čaje Vás však mohou „nakopnout“ podobně jako káva. Chcete-li si po šálku čaje lehnout, nebo relaxovat více, dopřejte si bílé čaje, nebo kvetoucí čaje, které jsou potěchou pro oko.

Dopřejte si královskou chuť skrytou v černém čaji, nebo pozorujte rozkvétající zázrak v šálku kvetoucího čaje. Zasloužíte si jen to nejlepší.

Předsevzetí č. 3: Budu se starat o své zdraví

Tak jako Pu-erh bojuje s nadváhou, dokáže povzbudit také imunitní systém a vypořádat se s depresí. Obdobné blahodárné účinky na zdraví má většina čajů. Rooibos účinně bojuje s trávicími obtížemi a s alergiemi. Díky obsahu několika důležitých minerálů je doporučován také sportovcům. Čaje Lapacho připravované z kůry stromu Lapacho podporují trávení, posilují srdeční oběh a odstraňují chudokrevnost.

Pořiďte si čaje dle svých zdravotních obtíží a uzdravte se!


Přidáno 18.01.2011
Přečteno 2714 krát


Originalita se cení, vlastní invence ještě víc

Originalita

Jak šikovně uchovávat věci

Jak

Svezte se na popularitě facebooku

Svezte

Odpočiňte si od každodenního stresu!

Odpočiňte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz