drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Kouzlo čaje v roce 2011

Kouzlo čaje v roce 2011

Ať jsou Vaše předsevzetí pro letošní rok jakákoli, se šálkem lahodného čaje se Vám jich podaří dosáhnout jistě snadněji a s větší pohodou. Máme pro Vás tipy na lahodné čaje a kávu, které zpříjemní a možná také urychlí Vaše snažení.

Předsevzetí č. 1: Zhubnu

Při hubnutí a redukčních dietách se stanou Vašimi věrnými pomocníky zelené čaje. Zelený čaj má lahodnou jemnou chuť, příjemně osvěží a známý je svými antioxidačními účinky. Velmi dobrý je zelený čaj chlazený. Opravdovým spalovačem tuků však není zelený čaj. Králem na poli hubnutí a za zázračný je považován čaj Pu-erh. Znáte ho? Chutí připomíná silný černý čaj se zemitou příchutí. Pravidelné pití čaje Pu-erh reguluje hladinu cholesterolu a triglyceridů v krvi. Chete-li se zbavit nadbytečných kilogramů, vyzkoušejte Pu-erh.

Poznejte svět lahodného zeleného čaje ještě dnes! I když Vás předsevzetí hubnout opustí, jeho výborná chuť Vás bude lákat pořád.

Náš tip: Oxalis

Předsevzetí č. 2: Budu relaxovat

Dokázat se zastavit a relaxovat je dar králů. Vychutnejte si každý den, jako by byl poslední a dopřejte si klidné posezení s šálkem čaje. Vychutnat si můžete lahodné černé čaje, které již neodmyslitelně patří k evropské tradici. Černé čaje Vás však mohou „nakopnout“ podobně jako káva. Chcete-li si po šálku čaje lehnout, nebo relaxovat více, dopřejte si bílé čaje, nebo kvetoucí čaje, které jsou potěchou pro oko.

Dopřejte si královskou chuť skrytou v černém čaji, nebo pozorujte rozkvétající zázrak v šálku kvetoucího čaje. Zasloužíte si jen to nejlepší.

Předsevzetí č. 3: Budu se starat o své zdraví

Tak jako Pu-erh bojuje s nadváhou, dokáže povzbudit také imunitní systém a vypořádat se s depresí. Obdobné blahodárné účinky na zdraví má většina čajů. Rooibos účinně bojuje s trávicími obtížemi a s alergiemi. Díky obsahu několika důležitých minerálů je doporučován také sportovcům. Čaje Lapacho připravované z kůry stromu Lapacho podporují trávení, posilují srdeční oběh a odstraňují chudokrevnost.

Pořiďte si čaje dle svých zdravotních obtíží a uzdravte se!


Přidáno 18.01.2011
Přečteno 2933 krát


Dětské kaše
Sunarka

Dětské Sunarka>

Udělejte vše pro své zdraví a majetek

Udělejte

In od hlavy až k patě

In

Umělec bez kvalitního nástroje jako by nebyl

Umělec

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz