drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Chcete zhubnout? Kupte si nové plavky!

Chcete zhubnout? Kupte si nové plavky!

Plavky v zimě seženete levněji a budou Vás motivovat!

Nečekejte na léto, vyberte si dámské plavky, nebo pánské plavky v zimě a ušetříte. Že chcete do léta zhubnout a bojíte se, že Vám budou nově koupené plavky v létě volné? A víte, že plavání je ideální způsob, jak s cvičením začít? Věřte, že budete-li mít v šatní skříni jen ty protivné plavky, které se Vám zařezávají, do bazénu jen tak nevyrazíte.

Pořiďte si sexy nové plavky ještě dnes, ušetříte a vyzrajete na své výmluvy. A k nové vysněné postavě si za odměnu můžete dopřát nové plavky z nejnovější kolekce!

Dámské plavky – sexy v každém ohledu Nezáleží na typu Vaší postavy. Dámské plavky jsou nabízeny v různých střizích, ze kterých si jistě vyberete. Pořídit si můžete jednodílné plavky, nebo dvoudílné plavky. O těch dvoudílných se někdy říká, že se do bazénu na plavání nehodí, ale to je nesmysl. Hlavní je, abyste se cítila dobře. Pokud se Vám zalíbí dámské plavky dvoudílné, jděte do nich!

Náš tip: Dámské a pánské plavky

Pánské plavky – univerzální trenky pro každou příležitost V minulém roce se staly velmi populární pánské plavky ala plážové kraťasy. I tyto moderní kousky pořídíte v zimě za slušnou cenu. Udělejte radost svému miláčkovi a pořiďte mu pánské plavky, které ho dostanou. Třeba pak bude jezdit do bazénu s Vámi a bude Vás ve Vašem cvičícím úsilí podporovat.

Oblíbené značky plavek Nechcete li s výběrem plavek šlápnout vedle, spolehněte se na jejich nejoblíbenější výrobce. Dámské plavky, které dobře sedí a jsou velmi pěkné, vyrábí Verano. Na pánské plážové plavky se specializuje Sesto Senso, nebo Scuba.

Vyberte si nové plavky ještě dnes! Udělejte si radost.


Přidáno 18.01.2011
Přečteno 170 krát


Přírodní kosmetika
SALOOS

Přírodní SALOOS>

Jaká půjčka je ideální? Přece Ideální-půjčka.cz

Jaká

Podnikejte na internetu pohodlně

Podnikejte

Poznejte sílu webových aplikací

Poznejte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz