drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Zahradní grily pro opravdu náročné

Zahradní grily pro opravdu náročné

Pokud máte dost levných plechových grilů, které jsou po dvou sezónách na odpis, čtěte dál.

S blížícím se jarem se mnoho lidí těší nejen na delší slunné a prodlužující se dny, ale také na to, jak budou moci trávit po zimě mnohem více času venku s přáteli. Nejen v česku je velmi oblíbenou kratochvílí narazit pivní sud a na terase, nebo zahrádce si připravit něco dobrého na grilu společně s partou přátel. Připravovat jídlo na levných grilech je ale díky různým nedomyšlenostem často nepohodlné, navíc se špatně udržují a použít se dá většinou jen jeden druh paliva. Grily Smoky Fun jsou ale jiné.


Grily Smoky Fun, Farmer a Farmer profi totiž nejsou žádné laciné kusy plechu za pár stovek. Všechny grily jsou naopak vyrobeny ze silného ocelového plechu, který je natřen černou ohnivzdornou barvou. Tím je zaručena jejich mimořádná životnost. Celkové provedení je skutečně masivní, při manipulaci s grilovanými pochutinami se nemusíte bát pocitu, že se každou chvíli převrhne, nebo rozpadne, který znáte z levných nekvalitních grilů. Navíc všechny grily disponují teploměrem, který měří teplotu v grilovací komoře, odvodovou drážkou na tuk, která usnadňuje údržbu a zabraňuje jeho přepalování. Samozřejmostí jsou i kolečka pro pohodlné přemístění grilu a ke všem grilům je možné dokoupit podle potřeby i další volitelné příslušenství. Tím však výčet výhod těchto skvělých grilů nekončí.


Náš tip: Grily Smoky fun a Farmer

V grilech Smoky fun a Farmer můžete jako palivo používat jak dřevěné uhlí, tak i klasické dřevo. To samo o sobě není běžnou možností, ovšem v tomto případě se tato výhoda pojí ještě s jednou další – a to velmi podstatnou. V těchto grilech je totiž možné potraviny i udit. Některé grily mají dokonce samostatnou komoru pro grilování a druhou pro uzení. Můžete tak zároveň efektivně grilovat i udit, což ušetří jednak náklady na palivo, ale hlavně váš čas, který tak můžete strávit něčím zábavnějším.


Ať už jste skutečným milovníkem dobrého jídla, zapáleným organizátorem zahradních barbecue party, nebo profesionálem, který se úpravou jídla živí, zahradní grily Farmer a Smoky fun pro vás mohou být zajímavou volbou. Za jejich pomoci zvládnete přímé i nepřímé grilování, uzení, barbecue, vaření i pečení za pomoci dodávané kamenné desky. A přitom ještě skvěle vypadají.


Na stránkách smokyfun.com naleznete ucelenou nabídku těchto výjimečných grilů, včetně veškerého příslušenství. Stačí si už jen vybrat, jestli potřebujete gril pro větší společnost, chcete více prostoru pro uzení nebo malý a jednoduše udržovatelný party gril a můžete se těšit na léto.


Přidáno 14.03.2011
Přečteno 2470 krát


Umělec bez kvalitního nástroje jako by nebyl

Umělec

Příjemné zážitky zůstanou na věky

Příjemné

Veřejným bazénům se raději vyhněte

Veřejným

Co o sobě říkáte na Facebooku?

Co

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz