drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Jak na výběr kvalitní sedací soupravy?

Jak na výběr kvalitní sedací soupravy?

Výběr nábytku bývá často složitou alchymií. Sedací souprava je středem obývané místnosti, nebo výrazným designovým doplňkem pro kancelář. Dá se také očekávat, že na sedací soupravě budete trávit velké množství času, a proto není dobré její výběr podcenit.

Základem pro výběr jsou samozřejmě rozměry, ale co ostatní faktory? Barevné sladění interiéru, praktičnost, pohodlí, nebo použité materiály. To vše je potřeba vzít v úvahu a najít naprosto ideální kousek nábytku se tak může stát pátráním takřka detektivním. V poslední době přitom velmi roste obliba kožených sedacích souprav. Proč tomu tak je?

Hlavními výhodami kožených sedacích souprav je snadná údržba, pevnost a odolnost, delší životnost, snadná opravitelnost a na rozdíl od čalouněného nábytku nezadržují prach, ani chlupy, takže jsou vhodné pro alergiky a astmatiky. Kuřáci jistě ocení i odolnost proti žáru – upuštěný nedopalek cigarety nezanechá na sedací soupravě z pravé kůže žádné následky.

Náš tip: Nábytek Sconto v Ostravě

Nehledě na praktické výhody, kožené sedací soupravy byly také vždy určitou známku luxusu, za který se majitel rozhodně nemusel stydět. Důvodem byl především jednoduchý, ale přesto velmi působivý a čistý design. Pocit luxusu může také navodit použití bílé kůže – dokážete si představit bílou čalouněnou sedací soupravu? Její údržbou byste jistě strávili delší dobu, než odpočinkem na ní.

Kožená sedací souprava přesto nemusí být nedosažitelným luxusem! Pokud vezmete v úvahu její životnost a kvalitu zpracování, může se naopak jevit, jako ideální kus nábytku do vaší místnosti. Kvalitní a komfortní posezení za slušnou cenu můžete pořídit například v prodejnách Sconto, z nichž dvě se nachází v Praze, jedna v Brně, a jeden nábytek Ostrava (více na webu Sconta). Všechny prodejny nabízejí široký výběr nábytku a možnost přizpůsobení individuálním požadavkům, se kterým vám poradí zkušený personál.


Přidáno 14.03.2011
Přečteno 559 krát


Skvělá vína na dosah ruky, to je Vinothéque

Skvělá

Peníze se dnes vyplatí investovat jedině do bydlení

Peníze

Ruční nářadí pro kutily i profesionály

Ruční

Pergola Vás uchrání před sluncem i pohledy sousedů

Pergola

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz