drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Profesionální garážová vrata a brány

Profesionální garážová vrata a brány

Pokud sháníte garážová nebo průmyslová vrata, bránu, parkovací systém, máme pro vás zajímavý tip.

Pražská společnost Addoor má na tuzemském trhu tradici již od roku 1995. Své služby firma neomezuje pouze na Prahu, ale působí po celé České republice. Mezi sortiment, na který se hlavně zaměřuje, patří garážová vrata, průmyslová vrata, posuvné brány, vjezdové brány, výsuvné zábrany, závory, parkovací systémy, roletová technika a exteriérová stínící technika – především kazetové markýzy, venkovní žaluzie a rolety.

Addoor spolupracuje jak s předními světovými výrobci, jako jsou Trido, Hörmann, Marantec, Fratelli Comunello, BFT a další. Stejně tak je ale schopná upravit veškerou techniku na zakázku, podle přání klienta. Jako jedni z mála také nabízí prodej samostatných manuálních i automatických pohonů pro garážová vrata a brány.

Náš tip: Garážová vrata Addoor

Pokud máte zájem o určitý typ vrat, nebo brány, doporučujeme podívat se na internetových stránkách společnosti na sekce Garážová vrata AKCE a Garážová vrata výprodej, kde lze většinou nalézt cenově velmi zajímavé nabídky.

Při realizaci zakázek je vždy kladen nekompromisní důraz na bezchybnou funkčnost dodávaných systémů. V případě závady nabízí Addoor bezprostřední záruční a pozáruční servis.


Přidáno 14.03.2011
Přečteno 176 krát


Neplaťte víc, než musíte. Nikdy a nikomu.

Neplaťte

Investice do krbových kamen se vrátí už za rok

Investice

Hliník se odstěhoval do Humpolce

Hliník

Stěhování bez stresu a nervů není utopií

Stěhování

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz