drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Víme o skvělém hotelu v Ostravě

Víme o skvělém hotelu v Ostravě

Sehnat ubytování při soukromých i pracovních cestách nebývá ve větších městech problém. Pokud ale míříte někam, kde to neznáte, můžete dát na doporučení svých známých, uživatelů na internetových portálech, nebo si vybrat hotel naslepo.

Pokud cestujete do metropole Moravskoslezského kraje, určitě se vám bude hodit dnešní tip na levný hotel v Ostravě.

Náš tip: Hotel Veronika

Levné ubytování Ostrava doporučuje jako jednu z nejlepších možností hotel Ostrava – jinak také zvaný hotel Veronika. Tento velmi oblíbený hotel se nachází v městské části Vítkovice, a to přímo na vítkovickém hlavním náměstí, přibližně 2 km od městského centra. Ubytování v Ostavě v tomto populárním hotelu si pochvaluje mnoho návštěvníků, nejen díky útulnosti. Výhodná poloha a skvělá dopravní dostupnost, společně s množstvím parkovacích ploch dělají z tohoto hotelu skvělou možnost pro přespání. Levné hotely Ostrava si velmi zakládají na ochotném personálu, slušně vybavených pokojích a také na čistotě.

Pokud tedy budete mít cestu na severní Moravu, ubytování Ostrava – hotel Veronika je určitě tou pravou volbou pro kvalitní přenocování za velmi slušnou cenu, která ovšem neznamená nízkou kvalitu služeb.


Přidáno 14.03.2011
Přečteno 2259 krát


Kde si povinné ručení zřídíte rádi

Kde

Nezbytná výbava každého cestovatele

Nezbytná

Využívejte služeb profi překladatelů

Využívejte

Nejkrásnější dovolená nemusí být v zahraničí

Nejkrásnější

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz