drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Víme o skvělém hotelu v Ostravě

Víme o skvělém hotelu v Ostravě

Sehnat ubytování při soukromých i pracovních cestách nebývá ve větších městech problém. Pokud ale míříte někam, kde to neznáte, můžete dát na doporučení svých známých, uživatelů na internetových portálech, nebo si vybrat hotel naslepo.

Pokud cestujete do metropole Moravskoslezského kraje, určitě se vám bude hodit dnešní tip na levný hotel v Ostravě.

Náš tip: Hotel Veronika

Levné ubytování Ostrava doporučuje jako jednu z nejlepších možností hotel Ostrava – jinak také zvaný hotel Veronika. Tento velmi oblíbený hotel se nachází v městské části Vítkovice, a to přímo na vítkovickém hlavním náměstí, přibližně 2 km od městského centra. Ubytování v Ostavě v tomto populárním hotelu si pochvaluje mnoho návštěvníků, nejen díky útulnosti. Výhodná poloha a skvělá dopravní dostupnost, společně s množstvím parkovacích ploch dělají z tohoto hotelu skvělou možnost pro přespání. Levné hotely Ostrava si velmi zakládají na ochotném personálu, slušně vybavených pokojích a také na čistotě.

Pokud tedy budete mít cestu na severní Moravu, ubytování Ostrava – hotel Veronika je určitě tou pravou volbou pro kvalitní přenocování za velmi slušnou cenu, která ovšem neznamená nízkou kvalitu služeb.


Přidáno 14.03.2011
Přečteno 2375 krát


Zatočte definitivně s komářími štípanci

Zatočte

Do Chorvatska ekonomicky

Do

Na červené špagety plné kečupu v Itálii zapomeňte

Na

Najděte si fajn práci na internetu

Najděte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz