drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Omládněte s pomocí rad odborníků

Omládněte s pomocí rad odborníků

Portál pro ženy, které se nebojí zeptat. Zaměřuje se na vše, co se týká péče o vzhled, módy a vůbec veškeré problematiky okolo ženské krásy. Součástí tohoto portálu je také množství diskuzí a několik poraden, které se zabývají odbornými tématy. Co je na nich výjimečného v porovnání s jinými odbornými servery?

Problémem internetových diskuzí a poraden je často nejednotnost názorů. Při jejich pročítání se výjimečně stane, že by se diskutující v naprosté většině shodli na jednom názoru. A pokud se tak stane, stejně se téměř vždy s naprostou jistotou vyskytne minimálně jeden člověk s naprosto radikálně opačným názorem. Tento diskutující může být buď špičkový odborník, který se snaží z dobré vůle poučit ostatní, nebo to také může být někdo, kdo tématu naopak vůbec nerozumí a z dlouhé chvíle šíří rádoby odborné soudy. Jak má ale obyčejný návštěvník diskuze tyto dva od sebe rozeznat? Velmi těžko. Přesto provozovatelé webů honbu za kvalitním obsahem nevzdávají. Portál omlazeni.cz na to jde jednou z možných cest – a sice pomocí spolupráce s odborníky a striktním moderováním diskuzí.

Náš tip: Poradny na omlazeni.cz

Portál si dal s přípravou poraden velkou práci. Celý koncept stojí na spolupráci s předními odborníky z oborů, které prozatím nabízí a moderaci otázek, která zajišťuje, aby se dotazy neopakovaly, případně je upravuje tak, aby odpověď mohla být co nejvýstižnější a měla přínos pro široký okruh potenciálních čtenářek.

S čím a na koho se tedy vlastně mohou návštěvnice portálu obrátit? Poradna liposukce je zaštítěna jménem MUDr. Michala Pulse, CSc., plastickým chirurgem s více než 23 lety zkušeností v mnoha oblastech estetické chirurgie. Poradna parfémy a vůně je zaštítěna jménem Radka Ondrášíka, který po letech zkušeností s maloobchodním prodejem parfémů začal provozovat největší a nejpopulárnější český a slovenský internetový obchod s parfémy.Poradna plastické operace nosu je spojena se jmény dalších špiček ve svém oboru – pánové Doc. MUDr. Jan Měšťák CSc. a MUDr. Tomáš Doležal jsou vedoucími lékaři dvou významných pražských klinik a informace o nich by opět vydali na samostatný článek.Poradna prodlužování vlasů je momentálně působištěm Veroniky Růžičkové, profesionálky v oboru s desetiletou praxí, vedoucí salonů ProfiBeauty a hlavní lektorkou kurzů profesionálního prodlužování vlasů.

Aktuální informace o těchto i dalších odbornících najdete přímo na stránkách jednotlivých poraden.

Portál Omlazení.cz ale neusíná na vavřínech, shání další odborníky, připravuje další poradny a jeho honba za kvalitním obsahem se odráží v jeho návštěvnosti a oblíbenosti mezi ženami napříč věkovými kategoriemi.


Přidáno 15.03.2011
Přečteno 882 krát


Dopřejte pleti přírodní péči. Odvděčí se vám.

Dopřejte

Slevové portály a ještě něco navíc

Slevové

Odpočiňte si od každodenního stresu!

Odpočiňte

Vrtulník zvládnete řídit i bez pilotního průkazu

Vrtulník

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz