drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Kde si v Praze půjčit auto?

Kde si v Praze půjčit auto?

Pokud do Prahy cestujete jen jednou za čas a potřebujete zde automobil, vyzkoušejte půjčovnu DDcars.

Cestujete do Prahy na návštěvy, nebo pracovní cesty? Pokud nemůžete, nebo nechcete cestovat pražskou MHD, můžete využít služby Prague airport transfers autopůjčovny DDcars například pro dopravu do vašeho hotelu.

Transfer letiště – hotel a přeprava osob nejsou ale vše co DDcars nabízí. Společnost zi zakládá na profesionálním přístupu, jednoduchosti komunikace a schopnosti zajištění kompletního servisu pro své klienty. Ceny jsou na webu uvedeny konečné, bez skrytých poplatků a dalšího navyšování.

Autopůjčovna Praha DDcar nabízí také krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozů, v případě potřeby je možné zajistit i řidiče. Řidiči jsou schopni domluvit se česky a anglicky, případně španělsky. Dále je možné zajistit výlety v rámci Prahy i ČR. Po celé ČR i střední a západní Evropě je možné využít službu Prague car rental – jednosměrný pronájem vozu.


Přidáno 15.03.2011
Přečteno 1331 krát


Kvalitní softshellové budny už nejsou luxus, ale nezbytnost

Kvalitní

Rodinná dovolená v Česku

Rodinná

Vyrazte s prvními paprsky na výlet

Vyrazte

Víte, co je operativní leasing?

Víte,

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz