drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Samsonite – symbol cestování

Samsonite – symbol cestování

Každý z Vás, který se byť jen několikrát do roka vypraví na nějakou cestu, potřebuje k tomu bez pochyby zavazadlo. Bez něj je cestování jako řeka bez vody.

Mezi nejznámější cestovní zavazadla patří bezesporu značka Samsonite. A není tomu tak náhodou. Kufry a tašky Samsonite vynikají oproti ostatním hned v několika ohledech.

Jsou na pohled velmi elegantní a vkusné. Jsou velice odolné a vydrží i hrubší zacházení. A také, a to bychom neměli opomenout, jsou symbolem cestování. Každý je zná. Ať už si vyberete jakékoli zavazadlo značky Samsonite od velkého kufru, až po malou příruční taštičku, vždy budete mít něco extra a to za dostupnou cenu. Tím jsou kufry a tašky Samsonite výjimečné.

Náš tip: Kufry Samsonite

„No name“ zavazadla umí nepříjemně překvapit

Však to asi sami znáte, nebo máte osobní zkušenost. Před dovolenou jste zjistili, že si potřebujete koupit nový kufr do letadla. V obchodním domě, nebo v obchodu u asijských obchodníků si vyberete ten, který nejvíce odpovídá Vašemu požadavku na velikost. Z pohledu vzhledu vyberete to nejmenší zlo. Stejně se s tím někde „třískne“ pomyslíte si. A v tom je právě ten háček.

Myslíte, že hrubší zacházení „no name“ kufr opravdu vydrží?

Jaké je pak překvapení, když si na letišti kufr vyzvednete a chybí mu jedno kolečko. Nebo na konci dovolené jej chcete zapnout, ale zip je nefunkční. A takových případů si jistě vybavíte ze své zkušenosti sami dost a dost.

Samsonite – neuvěřitelná odolnost

Kufry Samsonite především staví na své maximální odolnosti. Na to se u nich můžete skutečně spolehnout. Vždy si budete moci být jistí, že kufr vydrží zacházení na automatických dopravnících. Že jej vždy otevřete a také uzavřete. Že kolečka vydrží jízdu i po dlažbě. Ale také, že dobře vypadá. I to je na kufru a ostatních zavazadlech důležité. Nepochybujte o zavazadlech Samsonite. Jejich nákupem vlastně ušetříte, jelikož si nebudete muset každý rok kupovat nový kufr.

Důvěřujte Samsonite, má to smysl.


Přidáno 21.03.2011
Přečteno 496 krát


Francouzská kuchyně. Sýry, fondue, mořské plody a víno

Francouzská

V brněnské zoo mají recyklační ekokoutek

V

Veřejným bazénům se raději vyhněte

Veřejným

Keramika už pronikla i do kuchyně – na nože a pánve

Keramika

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz