drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Samsonite – symbol cestování

Samsonite – symbol cestování

Každý z Vás, který se byť jen několikrát do roka vypraví na nějakou cestu, potřebuje k tomu bez pochyby zavazadlo. Bez něj je cestování jako řeka bez vody.

Mezi nejznámější cestovní zavazadla patří bezesporu značka Samsonite. A není tomu tak náhodou. Kufry a tašky Samsonite vynikají oproti ostatním hned v několika ohledech.

Jsou na pohled velmi elegantní a vkusné. Jsou velice odolné a vydrží i hrubší zacházení. A také, a to bychom neměli opomenout, jsou symbolem cestování. Každý je zná. Ať už si vyberete jakékoli zavazadlo značky Samsonite od velkého kufru, až po malou příruční taštičku, vždy budete mít něco extra a to za dostupnou cenu. Tím jsou kufry a tašky Samsonite výjimečné.

Náš tip: Kufry Samsonite

„No name“ zavazadla umí nepříjemně překvapit

Však to asi sami znáte, nebo máte osobní zkušenost. Před dovolenou jste zjistili, že si potřebujete koupit nový kufr do letadla. V obchodním domě, nebo v obchodu u asijských obchodníků si vyberete ten, který nejvíce odpovídá Vašemu požadavku na velikost. Z pohledu vzhledu vyberete to nejmenší zlo. Stejně se s tím někde „třískne“ pomyslíte si. A v tom je právě ten háček.

Myslíte, že hrubší zacházení „no name“ kufr opravdu vydrží?

Jaké je pak překvapení, když si na letišti kufr vyzvednete a chybí mu jedno kolečko. Nebo na konci dovolené jej chcete zapnout, ale zip je nefunkční. A takových případů si jistě vybavíte ze své zkušenosti sami dost a dost.

Samsonite – neuvěřitelná odolnost

Kufry Samsonite především staví na své maximální odolnosti. Na to se u nich můžete skutečně spolehnout. Vždy si budete moci být jistí, že kufr vydrží zacházení na automatických dopravnících. Že jej vždy otevřete a také uzavřete. Že kolečka vydrží jízdu i po dlažbě. Ale také, že dobře vypadá. I to je na kufru a ostatních zavazadlech důležité. Nepochybujte o zavazadlech Samsonite. Jejich nákupem vlastně ušetříte, jelikož si nebudete muset každý rok kupovat nový kufr.

Důvěřujte Samsonite, má to smysl.


Přidáno 21.03.2011
Přečteno 324 krát


Nejenom v létě je možné jet do Chorvatska

Nejenom

Nejkrásnější dovolená nemusí být v zahraničí

Nejkrásnější

Propadněte cestovatelské vášni

Propadněte

Žaluzie pro soukromí a intimitu

Žaluzie

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz