drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Proleťte se po světě

Proleťte se po světě

Dokázali byste si ještě před pár lety představit, že si jen tak sbalíte kufry a zaletíte si na romantický výlet do Paříže nebo Londýna, aniž by vás cesta finančně zruinovala?

Dnes je na trhu tolik leteckých společností, že se ceny letenek dostaly na úroveň přijatelnou pro všechny. Stačí si jen vybrat vytouženou destinaci a cestování po světě nic nebrání.

Jenže jak se v přehršli leteckých společností vyznat, jak vybrat letenky za nejlepší ceny? Od toho jsou na trhu pomocníci, jedním z nich může být společnost Condor, která kumuluje levné letenky od 51 leteckých společností.

Náš tip: Letenky

Zájezd i letenku si vyberete on-line, zaplatit ji můžete bankovním převodem, kreditní kartou nebo v hotovosti na kterékoliv z 9 cestovních kanceláří v ČR i na Slovensku. Zdejší zaměstnanci vám v případě potřeby ochotně zařídí všechny doprovodné služby – pojištění, zájezdy, ubytování, pronájem auta nebo víza.

Jestli se chystáte v nejbližší době vycestovat, vyberte si letenky za dobré ceny. Zbude vám tak spousta peněz, abyste se na výletě nebo dovolené rozmazlovali.


Přidáno 04.04.2011
Přečteno 583 krát


Jak na povinné ručení? Hlavně chytře!

Jak

Poznejte sílu webových aplikací

Poznejte

Už víte, kam letos pojedete na dovolenou?

Už

Najít originální dárek k narozeninám není snadné

Najít

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz