drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Netradiční internetový obchod

Netradiční internetový obchod

Obřích nákupních středisek je ve velkých městech poměrně dost. Na druhou stranu – ne každý má možnost, čas nebo náladu jezdit do města a strávit půl dne výběrem dárků, nebo zboží, které potřebuje.

A jako každé odvětví, musí i obchody jít s dobou a proto mnoho obchodníků otevírá své internetové pobočky, někteří rovnou nákupní portály.

Jedním z takto nově vzniklých je i portál eXtraOBCHOD.cz, který se zaměřuje, mimo tradičních oblastí, jako jsou počítače nebo mobily, i na méně obvyklé zboží. Tento internetový obchodní dům nabízí například velmi zajímavý výběr v sekci alkohol a nápoje, v níž zaplesá srdce nejednoho příznivce dobrého pití. S touto sekcí souvisí i oddělení barmanské potřeby, kde lze zakoupit širokou škálu potřeb pro barmany.

Náš tip: eXtraOBCHOD.cz

Pokud máte špatné spaní, nebo hledáte nějaké komfortnější, určitě si prohlédněte oddělení matrace a ložnice, kde najdete velkou nabídku postelí, roštů, zdravotních matrací a nábytku do ložnice. Originální dárky tvoří sortiment mnoha e-shopů, ale v takovém množství, jaké má toto nákupní centrum je najdete jen velmi těžko. Mezi netradiční oddělení patří i prezentační technika, kde si kromě klasických rámů na plakáty nebo stojanů na prospekty, lze vybrat i z nabídky promostánků nebo celých výstavních stěn.

Obchodní dům eXtraOBCHOD.cz nabízí také možnost financování vašich nákupů na splátky a možnost osobního převzetí.


Přidáno 06.04.2011
Přečteno 103 krát


Příjemné zážitky zůstanou na věky

Příjemné

Jak bude vypadat ruské metro za 23 let?

Jak

Konečně je tu neotřelá módní značka

Konečně

ICQ přestěhované do Ruska je stále českou jedničkou

ICQ

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz