drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Netradiční internetový obchod

Netradiční internetový obchod

Obřích nákupních středisek je ve velkých městech poměrně dost. Na druhou stranu – ne každý má možnost, čas nebo náladu jezdit do města a strávit půl dne výběrem dárků, nebo zboží, které potřebuje.

A jako každé odvětví, musí i obchody jít s dobou a proto mnoho obchodníků otevírá své internetové pobočky, někteří rovnou nákupní portály.

Jedním z takto nově vzniklých je i portál eXtraOBCHOD.cz, který se zaměřuje, mimo tradičních oblastí, jako jsou počítače nebo mobily, i na méně obvyklé zboží. Tento internetový obchodní dům nabízí například velmi zajímavý výběr v sekci alkohol a nápoje, v níž zaplesá srdce nejednoho příznivce dobrého pití. S touto sekcí souvisí i oddělení barmanské potřeby, kde lze zakoupit širokou škálu potřeb pro barmany.

Náš tip: eXtraOBCHOD.cz

Pokud máte špatné spaní, nebo hledáte nějaké komfortnější, určitě si prohlédněte oddělení matrace a ložnice, kde najdete velkou nabídku postelí, roštů, zdravotních matrací a nábytku do ložnice. Originální dárky tvoří sortiment mnoha e-shopů, ale v takovém množství, jaké má toto nákupní centrum je najdete jen velmi těžko. Mezi netradiční oddělení patří i prezentační technika, kde si kromě klasických rámů na plakáty nebo stojanů na prospekty, lze vybrat i z nabídky promostánků nebo celých výstavních stěn.

Obchodní dům eXtraOBCHOD.cz nabízí také možnost financování vašich nákupů na splátky a možnost osobního převzetí.


Přidáno 06.04.2011
Přečteno 1100 krát


Když potřebujete půjčit peníze skutečně ihned

Když

Pneumatiky pořídíte až o 10 % dráž

Pneumatiky

Denně aktualizované nabídky práce pro celou ČR

Denně

Ještě jste nepropadli slevománii?

Ještě

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz