drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Potřebujete rychle peníze? Řešením může být půjčka online.

Potřebujete rychle peníze? Řešením může být půjčka online.

Minimálně jednou v životě už vás to potkalo – potřebovali jste rychle půjčit peníze, žádný movitý kamarád nebyl na blízku a na vyřizování půjčky od banky nebyl čas.

Teď můžete využít službu od společnosti Credium, Nejlevnější půjčku. Je to vlastně spotřebitelský úvěr, neúčelová rychlá půjčka do výše až 250 000 Kč s možnou délkou splácení od 6 do 72 měsíců. Za vyřízení Nejlevnější půjčky neplatíte žádné poplatky, nepotřebujete ručitele ani jištění a její sjednání je online. Splnit musíte jen základní podmínky, kterými jsou české občanství, věk nad 18 let, minimální příjem 8000 Kč měsíčně, trvalé zaměstnání, vlastní bankovní účet a pevná linka nebo mobilní telefon.

Rychlá půjčka je služba, kterou si zařídíte opravdu během několika minut. Na stránce www.nejlevnejsipujcka.cz se přihlásíte, vyplníte jednoduchý formulář s požadavky na půjčku a odešlete. V této fázi máte možnost pojistit se proti neschopnosti splácet. Je to nepovinné, ale pro řadu lidí velmi užitečné. V případě potřeby za vás pojišťovna může uhradit až 12 splátek nebo celou dlužnou částku. Pokud přijdete o práci nebo budete dlouhodobě nemocní, je pojištění velkou výhodou.

O tom, zda půjčku dostanete, se dozvíte během několika málo minut e-mailem a telefonicky. Následně vám společnost Credium zašle poštou nebo e-mailem návrh úvěrové smlouvy a je jen na vás, jak rychle jej podepíšete a zašlete s požadovanými podklady zpět. Pak už jen můžete čekat na peníze, které z Nejlevnější půjčky odejdou na váš bankovní účet nejpozději 24 hodin po obdržení všech dokumentů.

Vlastníkem společnosti Credium je francouzská Crédit Agricole Consumer Finance SA, která své služby nabízí ve 20 zemích světa a jejích služeb využívá více než 26 milionů klientů. Můžete si tak být jisti, že jste našli spolehlivého partnera pro řešení svých finančních potřeb.


Přidáno 06.04.2011
Přečteno 2326 krát


Jak bude vypadat ruské metro za 23 let?

Jak

Bezpečné bydlení pro seniory

Bezpečné

Získejte omalovánky k vytisknutí zdarma

Získejte

Chcete zhubnout? Kupte si nové plavky!

Chcete

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz