drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


In od hlavy až k patě

In od hlavy až k patě

Podprsenka. Už samotné slovo nechá málokoho bez emocí. Její výběr bývá někdy docela věda, musí splňovat celou řadu kritérií – být funkční, krásná, svůdná, a proto se může její nákup pěkně protáhnout.

Jestli chcete nakupovat v klidu a pohodlí domova, zkuste portál Podprsenky.in. Nejenže zde najdete velmi širokou nabídku podprsenek různých tvarů, materiálů a způsobu použití, ale také užitečné rady a tipy na její výběr, což ocení zejména muži kupující tento svůdný kousek oblečení jako dárek své partnerce. Pro neznalé je k dispozici přehledná tabulka velikostí, podle které dokáže vybrat podprsenku opravdu každý.

Chcete-li tedy podprsenku pro jakoukoliv příležitost, mrkněte se sem. Prádlo od tuzemských i zahraničních výrobců (třeba i slavná Victoria´s Secret) zde nabízejí za rozumné ceny, které začínají už na 100 Kč, dodání je rychlé a diskrétní.


Přidáno 06.04.2011
Přečteno 2849 krát


A jakou část těla si ozdobíte vy?

A

Módní
trendy

Módní<br trendy>

Vyrazte s prvními paprsky na výlet

Vyrazte

Keramika už pronikla i do kuchyně – na nože a pánve

Keramika

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz