drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Pomocník pro všechny motoristy

Pomocník pro všechny motoristy

Chystáte se jaro strávit ve Švýcarsku, léto v Chorvatsku a na zimu plánujete lyžovačku ve Slovinsku? Možná jste narazili na to, že budete potřebovat dálniční známku, ale chybí vám ucelené informace, kde, jak a za kolik ji můžete koupit.

S tím vám poradí portál www.dalnicni-znamky.com. Přináší přehledně řazené informace o tom, do kterých evropských zemí budete muset vyrazit vybaveni dálniční známkou, za kolik a kde ji koupíte a hlavně se zde dozvíte, které úseky silnic patří mezi ty placené. Snadno tak zjistíte, že třeba v Itálii nemusíte mít dálniční známku, ale zaplatíte mýtné v mýtných branách ve výši cca 5,5 EUR za ujetých 100 km. Pokud nechcete utrácet peníze, budete tak mít možnost se jim jednoduše vyhnout.

Možná jste právě ve fázi hledání letní dovolené. Zkuste do plánů zahrnout i cestu a s ní související poplatky. Pomůže vám k tomu plánovač tras, díky kterému zjistíte, kolik kilometrů máte před sebou, za jakou dobu je ujedete a kudy máte jet.

Ať už se chystáte jen do sousedního Slovenska nebo na delší dovolenou u moře, určitě se vám informace o cestě a poplatcích budou hodit. Svůj autoatlas pak můžete v klidu zapomenout doma.


Přidáno 06.04.2011
Přečteno 1134 krát


"Když tak pošli sms", psala maminka.

Když tak pošli sms

Prožijte Velikonoce v želivském klášteře

Prožijte

Vířivka pomůže uvolnit tělo i duši

Vířivka

Dopřejte svému autu kvalitní servis

Dopřejte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz