drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Pomocník pro všechny motoristy

Pomocník pro všechny motoristy

Chystáte se jaro strávit ve Švýcarsku, léto v Chorvatsku a na zimu plánujete lyžovačku ve Slovinsku? Možná jste narazili na to, že budete potřebovat dálniční známku, ale chybí vám ucelené informace, kde, jak a za kolik ji můžete koupit.

S tím vám poradí portál www.dalnicni-znamky.com. Přináší přehledně řazené informace o tom, do kterých evropských zemí budete muset vyrazit vybaveni dálniční známkou, za kolik a kde ji koupíte a hlavně se zde dozvíte, které úseky silnic patří mezi ty placené. Snadno tak zjistíte, že třeba v Itálii nemusíte mít dálniční známku, ale zaplatíte mýtné v mýtných branách ve výši cca 5,5 EUR za ujetých 100 km. Pokud nechcete utrácet peníze, budete tak mít možnost se jim jednoduše vyhnout.

Možná jste právě ve fázi hledání letní dovolené. Zkuste do plánů zahrnout i cestu a s ní související poplatky. Pomůže vám k tomu plánovač tras, díky kterému zjistíte, kolik kilometrů máte před sebou, za jakou dobu je ujedete a kudy máte jet.

Ať už se chystáte jen do sousedního Slovenska nebo na delší dovolenou u moře, určitě se vám informace o cestě a poplatcích budou hodit. Svůj autoatlas pak můžete v klidu zapomenout doma.


Přidáno 06.04.2011
Přečteno 1089 krát


Odteď budou vaše věci na cestách navždy v bezpečí

Odteď

Čtení bývala naše oblíbená kratochvíle…

Čtení

Výměna autoskla může být jednoduchá a rychlá

Výměna

Víme o skvělém hotelu v Ostravě

Víme

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz