drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


EF CZ – příležitost pro start Vaší kariéry

EF CZ – příležitost pro start Vaší kariéry

Zajímáte se o oblast financí a zvažujete práci nebo přivýdělek formou finančního poradenství? Pak se zamyslete nad spoluprací se společností EF CZ, odborníkem na oblast (nejen finančních) produktů od roku 2003, která svoji nabídku rozšiřuje stále o nové benefity.

Proč se stát spolupracovníkem společnosti EF CZ?

- Pouze s EF CZ máte uzavřenou benefitní smlouvu, která vám garantuje možnost čerpání mnoha výhod a kvalitní a nezávislý servis.
- Finanční poradci nejsou zatěžováni vyhledáváním obchodních
příležitostí, jsou dlouhodobě školeni, mají skutečný přehled o trhu a nabízených produktech.
- Produkty jsou vybírány z nabídek desítek konkurenčních finančních domů, bank a pojišťoven.
- U řady produktů EF CZ nabízí výhodnější podmínky než kamenné pobočky finančních domů.
- Společnost EF CZ má kamenné pobočky ve všech významných městech (nyní nově i v regionu České Budějovice).
- V rámci spolupráce můžete ušetři u celé řady pravidelných plateb, jako je elektřina nebo plyn. Klienti EF CZ si mezi sebou navíc volají za 10 haléřů za minutu.
- Nabídka EF CZ zahrnuje i řadu kvalitních certifikovaných kurzů vč. top-kurzů (investice, administrativa).

Máte zájem o spolupráci, vyhovuje vám příjemná pracovní atmosféra a možnost rychlého kariérního růstu? Potom navštivte webové stránky www.efcz.cz nebo pište přímo na jednotlivá regionální ředitelství podle místa vaší působnosti (kontakty najdete opět na webových stránkách společnosti).

Potřebujete peníze? Zkuste přivýdělek!

Zajímají vás finance, finanční produkty a přemýšlíte o tom, že byste se touto prací živili, nebo si její pomocí alespoň přivydělávali? Uvažujte o možnosti spolupráce se společností EF CZ, která sdružuje odborníky na finanční produkty z celé ČR. Na českém trhu působí od roku 2003, nabízené portfolio tvoří zejména finanční produkty od renomovaných společností a svou nabídku neustále rozšiřuje o nové výhody.

Proč začít spolupracovat s EF CZ?

- Pouze s EF CZ nabízí uzavření benefitní smlouvy, která vám garantuje možnost čerpání mnoha výhod, kde je základem kvalitní a nezávislý servis.
- Naši finanční poradci nejsou, na rozdíl od jiných finančně-poradenských skupin, zatěžováni vyhledáváním obchodních příležitostí, jsou dlouhodobě školeni, mají skutečný přehled o trhu a nabízených produktech.
- Nabízené produkty jsou vybírány z nabídek desítek konkurenčních finančních domů, bank a pojišťoven.
- U řady produktů EF CZ nabízí výhodnější podmínky než kamenné pobočky finančních domů. - Společnost EF CZ má kamenné pobočky ve všech významných městech (nyní nově i v regionu České Budějovice).
- V rámci spolupráce můžete ušetřit u celé řady pravidelných plateb, jako jsou elektřina nebo plyn.
- Klienti EF CZ si mezi sebou navíc volají za 10 haléřů za minutu.
- Nabídka EF CZ zahrnuje i řadu kvalitních certifikovaných kurzů včetně top-kurzů (investice, administrativa).

Máte zájem o spolupráci, vyhovuje vám příjemná pracovní atmosféra a možnost rychlého kariérního růstu? Potom navštivte webové stránky www.efcz.cz, nebo pište přímo na jednotlivá regionální ředitelství podle místa vaší působnosti (kontakty najdete opět na webových stránkách společnosti).


Přidáno 06.04.2011
Přečteno 15 krát


Nový tablet od Samsungu je na světě

Nový

Svezte se na popularitě facebooku

Svezte

Najděte si fajn práci na internetu

Najděte

Digitální podpis může ušetřit spoustu času

Digitální

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz