drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Propadněte cestovatelské vášni

Propadněte cestovatelské vášni

Už vás nebaví cestovat s velkými cestovními kancelářemi k moři, kde si lehnete na pláž a týden se z ní nezvednete? Pokud byste chtěli strávit dovolenou trošku aktivněji, máme pro vás tip.

Jestli trávíte většinu času v kanceláři shrbeni nad počítačem nebo ve školní lavici, měla by být aktivní dovolená součástí vašeho každoročního plánování volna. Pomocníkem vám při tom může být cestovní kancelář Mundo. Vznikla v roce 1998 z ryzí cestovatelské vášně mladých nadšenců. Právě v tomto roce proběhl první zájezd, a to do Turecka. Od té doby se nabídka značně rozšířila a cestovatelské nadšení ještě vzrostlo. Dnes si můžete vybrat z celkem 16 destinací pro poznávací zájezdy spojené s turistikou nebo vyrazit třeba do Černé Hory na kole.

Právě cyklozájezdy jsou stále oblíbenější. Každý cestovatel si může částečně utvořit svůj vlastní program a trasu, jeho jedinou starostí je dojet večer včas do místa určení. Cestovní kancelář vás vybaví tištěnou brožurkou, mapkami pro jednotlivé etapy trasy a tipy od průvodců. Máte strach, že budete po dvou dnech tak unavení, že už na kolo nedokážete sednout? Nevadí, můžete si dát pauzu, den vynechat a svézt se autobusem.

Všech zájezdů cestovní kanceláře Mundo se účastní spolehlivý průvodce. Každý z týmu je kvalifikovaný pro vedení v horách nebo má specializaci pro oblast, do které jede.

Vaše dovolená tak může být nejen aktivním odpočinkem, ale také příležitostí pro seznámení se se zajímavými lidmi.


Přidáno 07.04.2011
Přečteno 2883 krát


Nejenom v létě je možné jet do Chorvatska

Nejenom

Francouzská kuchyně. Sýry, fondue, mořské plody a víno

Francouzská

Přemýšlíte o dovolené? Co třeba do Chorvatska?

Přemýšlíte

Na červené špagety plné kečupu v Itálii zapomeňte

Na

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz