drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Odpočiňte si od každodenního stresu!

Odpočiňte si od každodenního stresu!

V každodenním shonu dnešní doby je pro mnoho z nás velmi těžké najít si chvilku pro sebe, na nic nemyslet a jen odpočívat. Toho si samozřejmě začali všímat podnikatelé a tam, kde je poptávka, musí časem zákonitě vzniknout i nabídka.

A příležitostí, jak si užít různé wellness pobyty tak neustále přibývá. Relaxační pobyty již dávno nejsou jen výsadou pro bohaté, kteří za nimi museli vyjíždět do zahraničí. Finanční krize a úbytek zahraničních turistů v posledních letech donutila tuzemské hoteliéry přemýšlet nad tím, jak udržet svůj podnik na nohou.

Náš tip: wellness a lázeňský portál spa.cz

Odpovědí na tuto otázku byly pro mnoho hoteliérů wellness programy, kterými se snaží zaujmout místní klientelu. A podle všeho se jim to daří. Wellness pobyty tak představují alternativu za tradiční lázeňské pobyty, i když jsou při nich poskytovány trochu odlišné služby. Pokud si ale chcete jen vydechnout, určitě byste měli takový wellness víkend vyzkoušet.

Co je wellness?

Pod pojmem wellness si lze představit komplex produktů a služeb, které člověku pomáhají dosáhnout fyzického a duševního zdraví. Jde především o oblasti kvalitní výživy, kontrolu váhy, zdravý pohyb a psychickou pohodu bez stresu. Zatímco tradiční lázně se většinou jednorázově zaměřují na specifické zdravotní obtíže, lázně ve wellness jsou jen součástí řetězce, který funguje v průběhu celého života.

Pokud vás zajímají podrobnosti, navštivte třeba portál spa.cz, který nabízí lázeňské pobyty, jejich srovnání a informace o různých dalších zajímavých službách, při kterých načerpáte pohodu a zbavíte se starostí všedních dní. Hitem posledních měsíců jsou na tomto portále lázně Bělohrad, prohlédněte si i jejich nabídku!


Přidáno 07.04.2011
Přečteno 829 krát


Matějská pouť plná nepoctivců

Matějská

Vlastní bazén už není jen pro vyvolené

Vlastní

"Když tak pošli sms", psala maminka.

Když tak pošli sms

Kdo miluje vaření, nakupuje v Kulině

Kdo

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz