drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Stavební spoření je stále výhodné

Stavební spoření je stále  výhodné

Říká se, že díky změnám, které provedla naše vláda, už není stavební spoření tak výhodné jako dřív. I tak se ale jedná o nejvýhodnější druh spoření.

Stavební spoření je určené všem lidem bez rozdílu věku, založit ho můžete klidně i svému právě narozenému dítěti. Jeho obrovskou výhodou je, že spoříte a zároveň si vytváříte vhodné podmínky pro financování vlastního bydlení. Třeba takové spoření s Liškou, které nabízí Českomoravská stavební spořitelna, dokáže zúročit vaše finanční prostředky až 5,04 % ročně, a to vám opravdu žádná banka nedá. Všechny vklady jsou zde ze zákona pojištěny a spořit můžete tak dlouho, jak budete chtít. Prostě a jednoduše – spoření s Liškou je výhodné.

Spořením vám vzniká automatický nárok na úvěr s pevnou úrokovou sazbou 3,7 % p.a., nemusíte se tak v budoucnu doprošovat v bance o hypotéku a už předem víte, jaké částky zaplatíte na úrocích. Až se rozhodnete, že byste chtěli úvěr použít, jednoduše spořitelnu zkontaktujete a podepíšete potřebné dokumenty.

Pokud se chcete o stavebním spoření dozvědět víc, určitě vám poradí kterýkoliv finanční poradce.


Přidáno 08.04.2011
Přečteno 2381 krát


Jste v registru dlužníků a chcete půjčit? Není problém!

Jste

Využívejte pohodlí internetového bankovnictví

Využívejte

Zákonné pojištěné vozidel. Jak na něj?

Zákonné

Nepůjčujte si od banky, věřitele si sami vyberte

Nepůjčujte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz