drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Digitální podpis může ušetřit spoustu času

Digitální podpis může ušetřit spoustu času

O elektronickém podpisu se v posledních několika letech hodně mluví. Užitečný může být nejen pro podnikatele, ale jeho výhody ocení každý smrtelník.

Samozřejmě nemluvíme o elektronickém podpisu, jaký máte na konci běžného mailu. Jedná se o digitální podpis vytvořený konkrétní osobě na míru pomocí kryptografických metod a dohledu nezávislé třetí strany, kterou je certifikační agentura.

Nejčastěji elektronický podpis použijete při kontaktu s úřady, třeba takové daňové přiznání už budete moci odevzdat jen v elektronické podobě a místo běhání na poštu nebo na samotný úřad se můžete věnovat příjemnějším činnostem.

Elektronický podpis ale můžete použít i v běžném obchodním styku, podepsat takto můžete třeba e-mail nebo žádost o sociální dávky. V poslední době je stále oblíbenější elektronický podpis PDF dokumentů, jehož pomocí podepíšete více dokumentů najednou.

Pokud byste si chtěli elektronický podpis pořídit a nepohybujete se v oblasti informačních technologií, určitě se obraťte na profesionály. No a hned také začněte přemýšlet, jak naložíte s ušetřeným časem.


Přidáno 08.04.2011
Přečteno 2283 krát


Wichterleho český zázrak jménem kontaktní čočky

Wichterleho

Apríl – jak se žertovalo v minulosti

Apríl

Vyberte si to pravé povolání ještě dnes

Vyberte

Online hudba – nastupující fenomén?

Online

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz