drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Chystáte svatbu?

Chystáte svatbu?

V Praze už narazíte na svatební salóny na každém rohu. Pokud si chcete svůj velký den opravdu užít, vyberte si takový, který nabízí kvalitní značky.

Společnost Kleinod je prodejna a půjčovna svatebních šatů v Praze, už 15 let se řadí mezi evropskou špičku a od roku 2007 nabízí šaty i v České republice. V její nabídce najdete svatební šaty světových značek pro muže i ženy, ale také společenské šaty.

Svatební šaty, ale i společenské šaty se vyznačují moderními střihy a nejvyšší kvalitou, takže naprosto odpovídají slavnostní chvíli, pro kterou jsou určeny. Porovnejte třeba svatební šaty PRONOVIAS, svatební šaty WEISE a svatební šaty VENUS. Ani byste nevěděli, které si vybrat, že?

Koneckonců, svatebních šatů je plná fotogalerie, takže naplánovat si svůj svatební den můžete s půjčovnou a prodejnou Kleinod s velkým předstihem.


Přidáno 08.04.2011
Přečteno 2536 krát


Tchibo – to není jen káva

Tchibo

Parádní blog o šití a šicích strojích

Parádní

Módní
trendy

Módní<br trendy>

Umělec bez kvalitního nástroje jako by nebyl

Umělec

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz