drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Jak na kvalitní webové stránky

Jak na kvalitní webové stránky

Kvalitní internetová prezentace by měla být samozřejmou součástí image každé firmy, ne-li i jednotlivce. Právě webové stránky bývají často tou první vizitkou, která dokáže navnadit nebo odradit.

Je jedno, jestli teprve o nějaké prezentaci na internetu uvažujete nebo už ji máte spuštěnou. V prvním případě se co nejrychleji porozhlédněte po kvalitním partnerovi, který nabízí webdesign, v tom druhém zjistěte, jaký má váš web redakční systém a dbejte minimálně na jeho pravidelnou aktualizaci.

Kvalitní partner je pro váš nový web naprosto stěžejní. Tvorba webových stránek totiž není jen o tom, že někdo rozvrhne, kde bude jaká fotografie. Často s tím souvisí třeba i tvorba loga nebo seo optimalizace.

Jestli jste přesvědčeni, že tvorbu svého webu zvládnete sami, ale přeci jen v něčem tápete, můžete vyzkoušet webové stránky zdarma. Skutečně si je dokážete vytvořit sami a zdarma, a to pomocí přizpůsobitelných modulů, variabilních moderních designů a v případě potřeby je zde i eshop zdarma. Nevěříte? Vyzkoušejte a pak už se jen těšte na pochvalné komentáře od šéfa a kolegů.


Přidáno 08.04.2011
Přečteno 3046 krát


Nadváha už vás nemusí trápit, je tu bezbolestná liposukce

Nadváha

Založte si společnost bez zbytečně vysokých vkladů

Založte

Kancelář vždy a všude? Zkuste tu v mobilu

Kancelář

Odměna za péči o zákazníky se počítá v každém odvětví

Odměna

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz