drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Víte, co je operativní leasing?

Víte, co je operativní leasing?

Pojem operativní leasing už jste asi někdy slyšeli, i když se jedná o službu, která u nás byla ještě před několika lety nedostupná. A přitom se jedná o produkt usnadňující život nejedné firmě.

Ano, je to tak, operativní leasing přišel do České republiky teprve před 10 lety, za tu dobu si ale našel spoustu příznivců. Nejedná se vlastně o leasing v pravém slova smyslu, tedy, že byste si koupili auto na splátky, ale vlastně o pronájem vozů za předem definovaných podmínek a na předem sjednanou dobu.

Výhodou operativního leasingu je, že máte v rámci pronájmu auta zajištěn také veškerý servis. Leasingové společnosti nabízející tento druh leasingu mají často v portfoliu služeb i tzv. fleet management, což je vlastně kompletní péče o celý vozový park firmy. Za měsíční poplatek za leasing automobilů se tak společnost zbaví veškerých starostí a může se plně věnovat jen svému podnikání.

Pokud vás zajímá, kolik tato moderní služba stojí, můžete se podívat na stránky společnosti Hertz Lease zajišťující operativní leasing za velmi výhodných podmínek, kde je sympatická kalkulačka.


Přidáno 11.04.2011
Přečteno 2922 krát


Hledáte nejlepší ceny? Tady je najdete všechny pohromadě.

Hledáte

Lucznik, století kvality z Polska

Lucznik,

Bezpečné bydlení pro seniory

Bezpečné

U pojištění se lenost nevyplácí

U

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz