drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Manažerská Nokia E7-00 už dorazila i do České republiky

Manažerská Nokia E7-00 už dorazila i do České republiky

Finský výrobce mobilních telefonů opět rozšířil řadu manažerských modelů. Nová Nokia E7 je nabitá technologiemi, designem vychází ze současné N8, takže se můžete těšit na elegantní telefon plný užitečných funkcí.

Nokia E7-00 sice navazuje na předchozí manažerskou N8, nicméně při vzájemném porovnání najdete spoustu rozdílů. Na první pohled jsou patrné rozdíly ve velikosti. Nokia E7 je o pár centimetrů na všechny strany větší, i když minimálně stejně bytelná. Zvětšil se i AMOLED displej, jehož rozlišení je 640 x 340 pixelů, a to na čtyři palce. Uživatelsky velmi příjemná je QUERTY klávesnice plně adaptovaná pro české prostředí, která se nejprve vysune a následně naklopí dle potřeby uživatele.

Uvnitř telefonu najdete operační systém Symbian^3 a už v základní verzi software s bohatou výbavou. Profesionální poštovní klient nabízí synchronizaci s poštovními účty nejen na Microsoft Exchange Serveru, ale také s účty Lotus, Gmail nebo Windows Live Hotmail. Samozřejmostí je u E7-00 přímá podpora pro VPN přístup a spousta lokálních business aplikací, bez kterých bychom si manažerský telefon nedokázali představit. Ty si můžete zdarma stahovat přes Ovi obchod, kde je aktuálně přibližně 15 000 aplikací pro E7 bez her a multimediálních aplikací. Standardní telefonní, SMS a MMS komunikaci s vybranými telefonními čísly můžete pomocí aplikace Black & White Guard skrýt před nepovolanými a přístup k těmto datům povolit jen pod heslem. Modelu Nokia E7-00 nechybí ve výbavě ani Ovi Mapy obsahující mapové podklady 170 států světa, MP3 přehrávač, digitální fotoaparát s rozlišením 8Mpx nebo druhý fotoaparát pro videohovory.

Interní paměť o velikosti 16 GB můžete zvětšit pomocí snadno připojitelného flash disku přes microUSB konektor. Konektory jsou u modelu Nokia E7-00 přehledně uspořádány na horní straně telefonu, najdete zde kromě zmiňovaného microUSB také HDMI a 3,5 mm jack konektor. K telefonu snadno připojíte flash disk nebo klávesnici.

Nokia E7-00 je k dispozici u mobilních operátorů a také v oficiálním eshopu společnosti Nokia za 14 950 Kč ve třech barevných provedeních – Blue, Dark Grey a Silver White.


Přidáno 12.04.2011
Přečteno 1068 krát


Vyberte si z více než 1000 slev denně

Vyberte

Botox, aneb za krásu, která může zabíjet, se platí

Botox,

Co o sobě říkáte na Facebooku?

Co

ICQ přestěhované do Ruska je stále českou jedničkou

ICQ

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz