drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Kdo hledá, ten najde… třeba nové bydlení

Kdo hledá, ten najde… třeba nové bydlení

Jo, v Praze bejvávalo blaze… Tak nějak zní slova jedné staré písničky. Ta slova ale platí i dnes. Bytová výstavba tu jen kvete, pokud tedy chcete bydlet v hlavním městě, v krásném novém bytě, nic vám v tom nebrání.

Nové byty v Praze staví mimo jiné také společnost Sekyra Group, která se na českém realitním trhu pohybuje už 17 let. Za tu dobu se může pyšnit celou řadou zrealizovaných bytových projektů, postavila nebo zrekonstruovala totiž kolem 7 000 bytů.

Nové byty Praha vidí každou chvíli. Teď aktuálně si můžete přijít prohlédnout byty Vinohrady, které se nacházejí v Rezidenci Korunní na pražských Vinohradech. Jedná se o komplex novostaveb, který vyjadřuje kosmopolitní povahu města a současně respektuje soukromí každého jejího obyvatele. V jedné ze tří částí projektu najdete jak nadstandardní byty, tak i ateliéry.

Zajímavé jsou i byty Praha 4 nacházející se v bytovém komplexu BelariePark, který vznikl na původních pozemcích bývalé čokoládovny Orion v Modřanech. Byty zde nabízejí jak komfortní prostředí, tak i spoustu příležitostí ke sportu a relaxaci. Vzhledem k lokalitě jsou byty vystavěny tak, aby korespondovaly s historií původního závodu čokoládoven a zároveň nabídly intimitu a komfort.

Pokud byste se chtěli dozvědět o tom, jaké další novostavby Praha nabízí, najdete spoustu tipů jak na internetu, tak i v portfoliu jednotlivých developerů.


Přidáno 13.04.2011
Přečteno 3027 krát


Není nad přirozené světlo

Není

Nehyzděte zahradu pletivem, pořiďte si dřevěný plot.

Nehyzděte

Kde hledat kvalitní řemeslníky

Kde

Kreativní koutek na zahradě nebo jen místo odpočinku?

Kreativní

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz