drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Udělejte si romantické jaro

Udělejte si romantické jaro

Také jste si všimli, jak to letošní jaro krásně voní? Teplý vzduch láká k podvečerním procházkám, rozkvetlé louky zase k romantickým chvilkám… Jestli chcete tuhle romantiku ještě znásobit, zaleťte si na víkend do některé z evropských metropolí.

Ano, zatímco ještě před pár lety bylo létání po světě záležitostí pouze pro omezenou skupinu lidí zahrnující buď „byznysmeny“ nebo movité, dnes si může na víkend zaletět i příslušník střední třídy. Ceny letenek neustále klesají, cestovní i letecké agentury se předhánějí ve výhodnosti svých nabídek.

Jestli chcete svou drahou polovičku překvapit nějakým romantickým výletem do ciziny, určitě stojí za to věnovat výběru letenek náležitou péči. Už i u nás existují portály, které vám pomůžou vyhledat nejvýhodnější letenky, a vy se pak můžete za ušetřené peníze na výletě pořádně uvolnit.

Jednou ze společností, které se zabývají výběrem nejvhodnějších letenek, je slovenská MALKO POLO. V oblasti on-line prodeje letenek podniká už od roku 1998, a v druhé polovině roku 2011 spustí nový portál letenky.com i v České republice. Letenky zde budete moci nakupovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to díky on-line napojení na konkrétní letecké společnosti. Vybrat si navíc budete moci i z kalendáře volných míst pro případné změny termínu letu, pokud budete chtít získat ještě výhodnější cenu.

Možná by tak stálo za úvahu, jestli si tu jarní romantiku nepřesunout třeba na podzim, co říkáte?


Přidáno 13.04.2011
Přečteno 2370 krát


Zahradní grily pro opravdu náročné

Zahradní

Matějská pouť plná nepoctivců

Matějská

Paříž není pouze Eifelova věž. Nabízí toho mnohem více

Paříž

Kde si povinné ručení zřídíte rádi

Kde

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz