drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Najděte si fajn práci na internetu

Najděte si fajn práci na internetu

Rozhlížíte se po nové práci, ale nechce se vám neustále procházet inzeráty v novinách? Pokud jste ještě nevyzkoušeli internet, tak teď je ta pravá chvíle.

Nepřebernou nabídku pracovních míst v České republice najdete třeba na portálu Fajn-práce.cz, kde jsou každý den aktuální nabídky práce ze všech možných oblastí. Uplatnění zde najdete, ať jste uklízečka nebo manažer, k dispozici jsou tu i nabídky brigád pro studenty a seniory. I když je to velmi snadné, možná se vám nebude chtít každý den procházet aktuální nabídku pracovních míst. Pak se vám určitě bude líbit možnost registrace. Díky ní vám bude v pravidelných intervalech chodit anonce práce přímo do e-mailové schránky. U každého inzerátu navíc budete mít zpřístupněn jednoduchý odpovědní formulář, díky kterému odpovíte na kteroukoliv nabídku během několika málo kliknutí myší. Nemusíte se ale bát, že by vám nabídky práce zahltily schránku. Sami si zvolíte frekvenci zasílání anoncí nových nabídek, pokud tak neučiníte, budou vám zasílány maximálně jednou týdně.

Jestli nejste zvyklí si práci na internetu hledat nebo s ním neumíte pracovat, vězte, že na portálu Fajn-práce.cz je to opravdu jednoduché. Klidně poproste sourozence nebo děti, ať vám pomohou. Výhodou hledání práce na internetu oproti novinám je totiž aktuálnost nabídek. Zaměstnavatelé mají možnost průběžně aktualizovat své inzeráty, případně je stáhnout, pokud už si ideálního kandidáta vybrali, vy jako zájemci o práci pak můžete promptně reagovat a celý proces výběrových řízení je tak mnohem dynamičtější. Navíc, pokud na inzeráty reagujete prostřednictvím internetu, dáváte potenciálnímu zaměstnavateli jasný signál – umím pracovat s počítačem, nebojím se technologií ani případných překážek.

Práce na internetu má pro vás jako uchazeče o práci ještě jednu výhodu. Nic totiž nestojí. Můžete si tak prohlížet nabídky práce i ve chvíli, kdy práci nehledáte a jen si chcete ověřit, jak byste na trhu práce mezi konkurencí ostatních obstáli.

Portál Fajn-práce.cz má oproti konkurenci výhodu i pokud jste zaměstnavatel. Zdarma totiž můžete nejen reagovat na inzeráty, ale také je zadávat. Jedná se tak o jediný český portál, který není zpoplatněn.


Přidáno 15.04.2011
Přečteno 1559 krát


EF CZ – příležitost pro start Vaší kariéry

EF

Sešívačky, bloky i plastové krabice pod jednou střechou

Sešívačky,

Cartrige Epson a cartrige Hawlett Packard

Cartrige

Nejočekávanější Windows Phone je v Čechách

Nejočekávanější

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz