drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Zvyšte svou bezpečnost s kamerovým systémem

Zvyšte svou bezpečnost s kamerovým systémem

Kriminalita se na celém světě rok od roku zvyšuje, a proto by se každý z nás měl obezřetně starat nejen o své zdraví, ale také o bezpečnost svého majetku. Jestli si právě teď říkáte, že vy jste před zloději chráněni bezpečnostními dveřmi, jste na omylu.

Technická vybavenost zločinců totiž roste úměrně vylepšujícím se technologiím zabezpečovacích zařízení. Pokud tak stále spoléháte doma i ve firmě na to, že jste si před lety pořídili bezpečnostní dveře se zabetonovanými futry a závorou, možná byste měli své „zabezpečovací“ zařízení pečlivě zrevidovat.

Elegantním řešením mohou být kamerové systémy od společnosti Novatec. Na webu této firmy si můžete vybrat z celé řady kamer pro nejrůznější způsoby použití.

Jestli má vaše společnost rozsáhlé sklady, určitě využijete kamerové systémy venkovních a infra kamer. Jejich výhodou je skvělá optika s dosahem kolem 100 m, která „vidí“ i ve tmě, případný zloděj tak neunikne ani v šeru. Pro větší nenápadnost by vás mohly zaujmout kompaktní kamerové systémy, které oceníte i ve chvíli, kdy nechcete zabezpečovat firemní sídlo nebo sklad, ale třeba rodinný dům nebo byt. Kamery jsou sice nenápadné, ale jsou v souladu s moderními trendy v zabezpečování a prodávány za přijatelné ceny.

Pokud chcete být před zloději vždy o krok napřed, měli byste zabezpečení své firmy, rodiny a majetku věnovat každý rok dostatečnou péči a hlavně je pravidelně obnovovat.


Přidáno 18.04.2011
Přečteno 1922 krát


Nepodceňujte důležitost kancelářského nábytku

Nepodceňujte

Začíná nová éra výběrových řízení

Začíná

Smaltované nádobí. Starověká technologie stále funguje

Smaltované

Najděte si kvalitního realitního partnera

Najděte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz