drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Cestujte stylově

Cestujte stylově

To, jaké máme auto, už není jen ukázkou stylu, ale také životní úrovně. Možná se ale mylně domníváte, že pořídit si vůz zvučné značky vás musí finančně zruinovat. Opak je pravdou. Dnes jsou značky jako Land Rover dostupné opravdu všem.

Značka Land Rover se nechala v roce 1948 inspirovat vojenským džípem a přišla s vozem, který měl pohon na všechna čtyři kola, i když byl určen pro civilisty. Díky kvalitní karoserii, jíž byl tehdy vybaven, si vysloužil okamžitý zájem. Obliba a zájem této značce zůstaly dodnes, kdy už můžete vybírat z celé řady modelů.

Land Rover Defender je obdobou nejstarších modelů, v roce 2007 prošel posledním faceliftem. Současný „teréňák“ nabízí silný motor s enormní trakční kapacitou a velkým rozsahem otáček, čímž je předurčen pro ty nejtěžší práce a náročný terén. Možná je pro vás syrový vzhled Defenderu příliš a potřebovali byste auto, které splní požadavky jak na skvělé terénní vozidlo, tak i prvotřídní limuzínu. Pak vás asi zaujme Land Rover Freelander s interiérem luxusní limuzíny, ale pohonem na všechna čtyři kola. Díky jejich nezávislému zavěšení a tuhé karosérii nabízí tento model živé jízdní vlastnosti a komfort. Stejně nepřehlédnutelní ale budete i v Land Rover Discovery. Právě teď je u prodejců nová, už čtvrtá řada. Discovery je teď flexibilní, prostorný, má vyšší výkon, nižší spotřebu a jízdní vlastnosti, které u ostatních aut této velikosti neuvidíte. Nový je i Range Rover, jehož aktuální verze je maximálně přizpůsobena interakci mezi řidičem a vozem tak, aby nabízela maximální kontrolu za každé situace.

Všechny modely Land Rover si můžete prohlédnout u jediného autorizovaného prodejce a servisu v Praze a Středočeském kraji v A. Charouz Motors v autocentrech v Průhonicích nebo Karlíně. Každý, kdo sem přijde, se může pokochat krásou nových aut, pokud se zařadíte mezi zákazníky, můžete se těšit na individuální přístup a komplexní péči o vašeho nového miláčka i poté, co si jej odvezete.


Přidáno 20.04.2011
Přečteno 1795 krát


Samsonite – symbol cestování

Samsonite

Chorvatsko: Stále dobrá volba pro dovolenou

Chorvatsko:

Naučte se opravdu výborně lyžovat

Naučte

S pokutou za rychlou jízdu se může dovolená prodražit

S

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz