drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Krásná prsa i bez plastiky

Krásná prsa i bez plastiky

Dekolt, který bude přitahovat pohledy opačného pohlaví, touží mít snad každá žena, i když to otevřeně nepřizná. Push-up podprsenky jdou na odbyt, zároveň roste poptávka po plastických operacích. Jestli chcete mít krásná prsa i bez plastik, zkuste přírodní preparáty.

Pevná prsa jsou známkou mládí, zdraví a hlavně jsou sexy. Možná jste se s krásným poprsím nenarodila, možná máte děti a prsa ztratila svou pevnost kojením nebo jste ke svému tělu příliš kritická. V každém případě asi toužíte mít krásný dekolt i bez zvětšení prsou pomocí chirurgů.

Je jedno, jestli toužíte po zpevnění prsou nebo zvětšení poprsí. V každém případě byste měla vědět, že to jde i přírodně, a to s pomocí směsi rostlinných látek stimulujících růstovou aktivitu prsní tkáně, kterou obsahuje přípravek Decolen. Působí na zpevnění poprsí stejně jako tělu přirozený ženský hormon estrogen, takže modelace prsou probíhá v rámci přirozených tělesných procesů. Výbornou zprávou je, že tento přípravek působí bez jakýchkoliv vedlejších účinků a zkrásnění prsou si všimnete relativně brzo – už po čtyřech až šesti týdnech.

Jestli se chcete krásnými prsy pochlubit už na letošní dovolené, určitě neváhejte, je nejvyšší čas začít.


Přidáno 20.04.2011
Přečteno 3186 krát


Zapomeňte na obvazy a náplasti, jsou tu tejpy

Zapomeňte

A jakou část těla si ozdobíte vy?

A

Rodinná dovolená v Česku

Rodinná

Zatočte definitivně s komářími štípanci

Zatočte

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz