drobnohled.cz
Celkem 405 článků v 28 rubrikách.
Vyberte rubriku:

Pohled zblízka na zajímavá místa, zajímavé produkty či služby. Recenze, návody, tipy, postřehy a mnoho dalšího. To je Drobnohled.cz


Krásná prsa i bez plastiky

Krásná prsa i bez plastiky

Dekolt, který bude přitahovat pohledy opačného pohlaví, touží mít snad každá žena, i když to otevřeně nepřizná. Push-up podprsenky jdou na odbyt, zároveň roste poptávka po plastických operacích. Jestli chcete mít krásná prsa i bez plastik, zkuste přírodní preparáty.

Pevná prsa jsou známkou mládí, zdraví a hlavně jsou sexy. Možná jste se s krásným poprsím nenarodila, možná máte děti a prsa ztratila svou pevnost kojením nebo jste ke svému tělu příliš kritická. V každém případě asi toužíte mít krásný dekolt i bez zvětšení prsou pomocí chirurgů.

Je jedno, jestli toužíte po zpevnění prsou nebo zvětšení poprsí. V každém případě byste měla vědět, že to jde i přírodně, a to s pomocí směsi rostlinných látek stimulujících růstovou aktivitu prsní tkáně, kterou obsahuje přípravek Decolen. Působí na zpevnění poprsí stejně jako tělu přirozený ženský hormon estrogen, takže modelace prsou probíhá v rámci přirozených tělesných procesů. Výbornou zprávou je, že tento přípravek působí bez jakýchkoliv vedlejších účinků a zkrásnění prsou si všimnete relativně brzo – už po čtyřech až šesti týdnech.

Jestli se chcete krásnými prsy pochlubit už na letošní dovolené, určitě neváhejte, je nejvyšší čas začít.


Přidáno 20.04.2011
Přečteno 3032 krát


Už nikdy nemusíte být závislí na slunečném počasí

Už

Bezpečné bydlení pro seniory

Bezpečné

A jakou část těla si ozdobíte vy?

A

Dětské kaše
Sunarka

Dětské Sunarka>

© Drobnohled.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Drobnohled.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@drobnohled.cz